Артем Франков: «Я б продав Гонсалеса і розлучився з Піваричем. А з Самбрано вийшла цікава історія»

Динамо Київ 1 Червня, 20:28 529
Артем Франков: «Я б продав Гонсалеса і розлучився з Піваричем. А з Самбрано вийшла цікава історія»
Уже понад 20 років Артем Франков - головний редактор популярного тижневика «Футбол». Його вважають одним з найавторитетніших футбольних експертів країни, а до критики прислухаються навіть ті, кому вона адресована.

- Гроші на утримання клубу у Ігоря Суркіса є?

- Є. «Динамо», звичайно, не мало таких фінансових можливостей, як «Шахтар», і до подій 2014 року, а зараз тим більше не має, з огляду на всі справи, пов'язані з ПриватБанком. І «Динамо» залишається великою силою в УПЛ і буде боротися за чемпіонство, але клуб виступає за чесну боротьбу, щоб на неї не впливали ніякі сторонні чинники.

- Скільки київський клуб може витратити на трансфери влітку?

- Кілька мільйонів точно може. Я з цікавістю читав інформацію про півзахисника «Палмейраса» Че Че. Хотів, щоб у нього все склалося з «Динамо», тому що він класний футболіст, який зробить сильнішим наш чемпіонат. Я б продав Гонсалеса, розлучився з Піваричем. Я взагалі критично ставлюся до трансферної політики «Динамо» останніх років. Наприклад, у нас зараз є Пантич, якого взагалі незрозуміло куди дівати. З Самбрано вийшла цікава історія. «Динамо» його давно хотіло і скористалося можливістю отримати через два роки після того, як він пробув без великого футболу. І він на свій рівень так і не вийшов. Але оскільки він дістався безкоштовно, витрати були невеликі, просто варто було спробувати.

- «Динамо» зможе виграти наступний чемпіонат України?

- Зможе, якщо йому не буде заважати керівництво нашого футболу. А воно «шахтарське», і у мене є незаперечний доказ. Влітку 2016 року канали «Футбол» просто розмазували Андрія Павелко за Євро, за все, що творилося в національній збірній. І потім раптом все це перервалося. Зараз ніякої критики в сторону керівництва ФФУ просто не існує. Чому? Шукай, кому вигідно.