02/06/2018 12:02 298

Україна - Албанія. Прогноз В’ячеслава Заховайла

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на товариський матч між національними збірними Албанії та України.

Наші футболісти вибилися з ігрового ритму, хоча не так давно завершився чемпіонат. Усі сидять на сумках, ніхто не думає про футбол. Уважно стежив за діями українців. Нічого нового не бачив. Усе те, що було раніше. Мотивації теж не було. За грою збірна Марокко краще виглядала та більше створила моментів.

Албанія не вийшла на чемпіонат світу, гравці так само чекають відпустки. Суперники вийдуть на поле як на галявинку, щоб поганяти м’яч. Однак потрібно розуміти, що марокканці мають сильнішу команду, ніж албанці. Футболісти збірної Албанії виступають в європейських чемпіонатах, у місцевій лізі практично ніхто не грає.

Не сказати, що збірна України топ-рівня. Атаки в нас немає. Лише за схемою 4-1-4-1 у нас вимальовується команда середнього рівня. Втім, думаю, що цього має вистачити, щоб обіграти албанців. Об’єктивно, за класом, у нас сильніша збірна.

Наша команда зірок з нема не ловить. Пройшов тренувальний збір, а в матчі з Марокко не було видно тактичних напрацювань. Або футболісти не показали, або вони нічого не вчили. Чим тоді гравці займалися?

Марокканцям мали програти, але не поступилися, значить, молодці. На папері ситуація зараз виглядає так, що албанців маємо обігрувати. Такі в мене очікування.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше