​Олександр Зінченко: «Я не хотів бути як всі - потрапити в систему «Шахтаря», а потім до 30-ти років кататися по орендах»

Світовий футбол 2 Червня, 17:49 794
​Олександр Зінченко: «Я не хотів бути як всі - потрапити в систему «Шахтаря», а потім до 30-ти років кататися по орендах»
Півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко у шоу «Вацко Light» розповів про проблеми, з якими він зіткнувся в «Шахтарі».

- Я не хотів бути як всі. Я не хотів, як 90%, потрапити в систему «Шахтаря», а потім до 30-ти років просто кататися по орендах. Хороша зарплата? Коли ти в такому молодому віці вже думаєш про гроші, потрібно закінчувати з футболом. Заробив грошей, купив три машини, переробив їх під таксі і здаєш їх. Все, життя вдалося. У кожного свій шлях і свої цілі. У когось мета підписати контракт на п'ять років і на цьому зупинитися, - цитує Зінченка dynamomania.com.

Коли з «Шахтарем» велися переговори про продовження контракту, мене все влаштовувало фінансово. У Донецьку була одна з найкращих академій в Європі. Все на вищому рівні. Але керівництву не сподобалася мо відповідь. Не хочу говорити нічого поганого про людей, які мене виховали. Не буду плювати в той колодязь, з якого пив воду. Просто вийшли розбіжності. Було поставлене чітке питання: «Зінченко - це 55-й гравець оренди?». Відповідь була ствердною.

Я прекрасно розумів, що потрапити в першу команду, коли на твоїй позиції грають Мхітарян, Фернандінью, Степаненко та інші, було дуже складно. Після юніорської збірної нас з Вачіберадзе порадували новиною, що ми їдемо з першою командою на збори. У 16 років, коли там грають всі ці зірки. Ми стрибали від щастя, зробили візи, але за два дні до від'їзду нам сказали, що ми ще молоді і нікуди не летимо. Хто знає, як би все склалося, якби ми поїхали. У мене завжди була мрія зіграти за «Шахтар» на «Донбас-Арені».