Олександр Шовковський: «Хоча я зараз не можу нічого утримати в своїй правій руці, жодна людина не пішла без автографа на книжці»

Динамо Київ 2 Червня, 18:00 692
 Олександр Шовковський: «Хоча я зараз не можу нічого утримати в своїй правій руці, жодна людина не пішла без автографа на книжці»
Екс-голкіпер «Динамо» поділився підсумками презентації своєї автобіографії.
— Сталося!!!

Сьогодні у «Мистецькому Арсеналі» відбулася презентація моєї книги «Все в твоїх руках». Ми довго до цього готувалися і сильно поспішали встигнути. І нам це вдалося!

Величезне спасибі видавництву КМ-Букс, і його власнику Ярославу Мариновичу, літературному редакторові Alina Akulenko, спасибі Олені Одинокій і Вадиму Александрову за те, що ця книга відбулася і вийшла у світ.

Спасибі фотографам за надані фотографії, які використані в цій книзі.

Дякую Ігорю Циганику за те, що погодився бути модератором презентації і чудово провів її.

Дякую всім, хто сьогодні прийшов на мою презентацію, це було чудово. І хоча я зараз не можу нічого утримати в своїй правій руці (пальці після операції ще не до кінця відновилися) жодна людина не пішла без автографа на книжці. Дві години тривала автограф-сесія.

І звичайно ж, спасибі моїй Марині Кутепові за організацію та підтримку.

І так!!!

Обов'язково ця книжка вийде рідною державною мовою. Ми плануємо її презентувати у Львові восени з невеликими доробками і редагуванням!!!

Дякую усім за розуміння, допомогу і терпіння.

З великою повагою, Ваш СаШо.