Україна - Албанія. Прогноз Ігоря Циганика

Збірна України 2 Червня, 21:51 636
Україна - Албанія. Прогноз Ігоря Циганика
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» вважає, що Андрій Ярмоленко приведе українців до впевненої перемоги.
«Перший матч зі збірною Марокко залишив багато питань. Чесно кажучи, особисто для мене гра не залишила позитивного враження. Розумію, що Андрій Шевченко змушує підопічних грати у свій футбол, який він проповідує та хоче бачити на полі. У другому таймі ми намагалися тримати м’яч, але без особливої гостроти. Всі небезпечні моменти виникали лише після помилок марокканців.

Хочу сказати, що другий матч циклу ми зазвичай граємо краще, тому чекаю на якісніший футбол з національною командою Албанії. Хоча у стартовому складі може з’явитися експериментальний набір виконавців. Думаю, Шевченко застосує всіх гравців, яких викликав на тренувальний збір.

Мабуть, замість Селезньова вийде Бесєдін. У воротах П’ятова замінить або Лунін, або Бойко. Сидорчук з’явиться на позиції Степаненка та зіграє опорного хава.

Стиль албанської команди нам зручніший. Суперник грає у силовий футбол. У нас більше гравців, які можуть опустити м’яч на землю та володіти територіальною перевагою.

Поставлю на те, що збірна України заб’є більше півтора м’яча, один із них буде в активі Ярмоленка. Прогнозую, що команда Шевченка виграє та не пропустить», - наводить слова Циганика «Рейтинг Букмекерів».