Англійське видання назвало історичну перемогу збірної України «сміттям» футболу

Збірна України 2 Червня, 22:25 571
Англійське видання назвало історичну перемогу збірної України «сміттям» футболу | 19-27
На їхню думку, це найнудніший поєдинок в історії футболу.

Британське видання The Guardian розкритикувало найважливішу гру та перемогу збірної України в історії.

Журналісти згадали матч 1/8 фіналу чемпіонату світу між Україною та Швейцарією, який відбувся у 2006 році. На їхню думку, той матч сміливо можна назвати найнуднішим поєдинком в історії футболу. Вони навіть порівняли цю зустріч зі «сміттям».

«Гра була такою похмурою, що слово «сміття» образилося б, якби було згадане в одному реченні з цим жахом.

В інших матчах плей-оф на чемпіонатах світу темп гри часто падав у додатковий час, але ігор, які б від початку і до кінця протікали в такому огидному ключі не було. Транкільйо Барнетта став єдиним гравцем, який заробив жовту картку за 120 хвилин того, що не заслуговує називатися футболом», - говориться у виданні.

Нагадаємо, що тоді команда Олега Блохіна зуміла дістатися чвертьфіналу Мундіалю, де поступилася збірній Італії з рахунком 3:0. Що стосується матчу зі Швейцарією, то там «синьо-жовті» забезпечили собі перемогу у серії пенальті (3:0). Основний час завершився безгольовою нічиєю - 0:0.