Заключне тренування напередодні спарингу з Албанією: порція позитивних емоцій для збірників

Збірна України 3 Червня, 09:06 419
Заключне тренування напередодні спарингу з Албанією: порція позитивних емоцій для збірників
Заключним тренуванням на нинішньому зборі, як буває майже завжди, стало передігрове заняття.

Вчора ввечері синьо-жовті приїхали на стадіон «Каміль Фурньє» у той час, коли албанці якраз завершили своє тренування.

Відтак Андрій Шевченко, Мауро Тассотті та Андреа Малдера тепло привіталися з головним тренером збірної Албанії — екс-оборонцем «Мілану» та збірної Італії Кристіаном Пануччі.

Із Тассотті Пануччі грав в один час, Шевченко перейшов до «россо-нері» пізніше, однак, звісно, міланісти добре знають один одного і жваво поділилися своїми новинами.

Фото Павла Кубанова

Обмінявшись побажаннями гарного вечора, видатні екс-гравці великого клубу розійшлися по своїх справах. Шевченко та його тренерський штаб фіналізували процес підготовки до контрольного матчу, награючи тактичні поєднання, які будуть застосовані у завтрашньому поєдинку.

Годинне заняття пройшло у гарному темпі, інтенсивно, але в міру виснажливо, аби зберегти енергетику та сили на саму гру.

На вечері на сьогоднішнього іменинника Олександра Караваєва чекав святковий фондан та чергові привітання від партнерів.

Фото Павла Кубанова

Завершилася ж трапеза давно очікуваним співом дебютантів команди Миколи Шапаренка та Микити Бурди.

Фото Павла Кубанова

Хлопці хвилювалися, а тому партнери змусили їх співати обрану новачками пісню повторно. Але й після другої спроби старші партнери закидали виконавців серветками, що свідчило про недостатню яскравість виступу. Як треба робити шоу, показав інший дебютант — відеооператор прес-служби ФФУ Роман Свинаренко: виконання ним хіта Олега Винника викликало багаточисельні «браво» та гучні овації!

Після насичених роботою днів збірники отримали добру порцію позитивних емоцій, що сприятиме налаштуванню на завтрашній матч.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ, прес-аташе національної збірної України