Збірна Словенії із Беньяміном Вербичем у складі обіграла Чорногорію

Світовий футбол 3 Червня, 10:29 1065
Збірна Словенії із Беньяміном Вербичем у складі обіграла Чорногорію | 19-27
Національна збірна Словенії, за яку виступає півзахисник київського «Динамо» Беньямін Вербич, провела товариський матч із командою Чорногорії, в якому перемогла з рахунком 0:2.

У суботу, 2 червня, на стадіоні «Подгоріца» відбувся товариський матч між збірними Чорногорії та Словенії. Гравець київського «Динамо» Беньямін Вербич вийшов на поле зі стартових хвилин і відіграв 62 хвилини, після чого його замінив Домен Чрнігой.

Рахунок у матчі словенці відкрили на 39-й хвилині зустрічі - Роман Безьяк реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. На 79-й хвилині Міха Зайц після передачі від Домена Чрнігоя точним ударом у сітку воріт збірної Чорногорії збільшив перевагу своєї команди. Тож матч завершився перемогою збірною Словенії із рахунком 0:2.