​Сім змін від Андрія Шевченка! Склад збірної України на матч з Албанією

Збірна України 3 Червня, 15:12 1077
​Сім змін від Андрія Шевченка! Склад збірної України на матч з Албанією  | 19-27
В поєдинку з Албанією основний склад збірної України може змінитися відразу на сім позицій

Головний тренер національної команди України Андрій Шевченко обіцяв перевірити в справі всіх молодих футболістів, викликаних на збір, але це зовсім не означає, що всі вони повинні виходити на поле з перших хвилин. Тим більше після матчу з Марокко, в якому гра у нас, незважаючи на проявлений характер і колективну підстраховку в обороні, практично не вийшла. Закінчити сезон на мажорній ноті в нинішній ситуації дуже важливо — наступний поєдинок збірної буде носити офіційний характер, - відзначає zbirna.com.

Лунін замість П'ятова

Воротаря доведеться міняти в будь-якому випадку, але не тільки тому, що Андрій П'ятов вже залишив розташування колективу. Думається, тренери і так би дали зіграти Андрію Луніну, для якого це буде другий матч за головну команду країни. Напевно поміняються і флангові захисники, але це, знову-таки, пов'язане з ротацією складу, а не з досить непереконливою грою (в атаці) в попередній зустрічі. Думається, Богдан Бутко та Едуард Соболь заслуговують місця в основі не менше, ніж Олександр Караваєв і Микола Матвієнко. Захисник Шахтаря, до речі, може зіграти і на іншій позиції. Поєдинок з марокканцями показав, що відсутність футболіста з лівою робочою ногою в центрі оборони позбавляє нас можливості якісно починати атаки. У цій ролі можна спробувати і Артема Шабанова, але після того, як команда грає на нуль, центральну зону захисту намагаються зайвий раз не міняти.

Маліновський замість Степаненка

Вихід з оборони в атаку може істотно поліпшити Руслан Маліновський, який, можливо, і замінить Тараса Степаненко в опорній зоні. В теорії там міг би зіграти і Сергій Сидорчук, але капітан «Динамо», можливо, займе місце трохи вище опорника — і завжди допоможе йому у відборі. Напевно сяде на лавку після провалу в матчі з Марокко Віктор Коваленко, якого можуть замінити Марлос і Микола Шапаренко. Тут вибір зробити непросто, хоча поява бразильського українця на проблемній для нас позиції так і напрошується. Потрібно остаточно переконатися, чи він може приносити користь в цьому амплуа.

Бесєдін замість Селезньова

Майже немає вибору на флангах атаки, а форварди, мабуть, знову зіграють по 45 хвилин, але поміняються таймами. Думається, що зі стартовим свистком на поле все-таки вийде Артем Бесєдін. Але у тренерів може бути своя думка...