Андрій Шевченко про перемогу над Албанією: «Ротація складу - моя філософія»

Збірна України 3 Червня, 21:00 1507
Андрій Шевченко про перемогу над Албанією: «Ротація складу - моя філософія»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу синьо-жовтих в контрольній грі з албанцями (4:1).

— Тепер ми націлюємося більшою мірою на результат, я просив хлопців про це. Незважаючи на те, що закінчився чемпіонат і було мало часу на відновлення, я попросив команду здобути результат, тому що наступні ігри, які на нас чекають, — офіційні. Налаштування на матч було відповідне, і це відобразилося на полі.

Про важливість голів за збірну для Ярмоленка

— Це має значення для психологічного відновлення Андрія. Тривала реабілітація після травми завадила йому провести кінцівку сезону у своєму клубі. Ми бачимо його функціональний стан, він постійно додає, і позитивним моментом для нього є те, що він зіграв два матчі, двічі забив, віддав дві гольові передачі. Я радий за нього і радий за команду.

Про моменти албанців

— В одному з епізодів ми припустилися помилки, захисники не розрахували, у вільну зону увірвався гравець, який небезпечно пробивав. А так, чогось особливого опоненти перед нашими воротами не створили. Перший тайм був взагалі непоганий, у другому ми попросили контролювати м'яч. Хлопці, які вийшли на заміну, вдало увійшли у гру. Рахунок 4:1 говорить сам за себе. Це хороша репетиція, яка дає психологічну впевненість перед наступними матчами. А зараз я побажав всім вдачі в їхніх клубах: вони відпочинуть і розпочнуть підготовку до нового сезону. Восени на нас чекають серйозні матчі.

Про ротацію складу

— Це моя філософія. Для того, щоби всі гравці, яких ми задіюємо, а це — 24-25 футболістів, рівноцінно розуміли свою позицію на футбольному полі. Ця ротація, яку ми зараз провели, показала, що гравці розуміють своє завдання і своє місце в ігровій схемі. Те, що ми запланували, вдалося виконати. Звісно, варто зауважити, що й албанці давали нам це робити. Загалом провели пристойний матч.

Про цінність перемоги у товариському поєдинку

— Найважливішими для мене будуть офіційні матчі у вересні. Товариські ігри потрібні суто для підготовки до таких поєдинків. Мені важливо було подивитися, як гравці співдіють із партнерами і розуміють свою позицію на полі, формують структуру гри.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ,

прес-аташе національної збірної України