ЧС-2018: всі матчі, дати, час

Світовий футбол 4 Червня, 18:03 650
ЧС-2018: всі матчі, дати, час
Пропонуємо до вашої уваги розклад всіх 64 матчів Чемпіонату світу 2018, який запланований в Росії.

Нагадаємо, що фінальна частина пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року.

(весь час київський)

14.06. 18:00 Група A Росія vs Саудівська Аравія

15.06. 15:00 Група A Єгипет vs Уругвай
15.06. 18:00 Група B Марокко vs Іран
15.06. 21:00 Група B Португалія vs Іспанія

16.06. 13:00 Група C Франція vs Австралія
16.06. 16:00 Група D Аргентина vs Ісландія
16.06. 19:00 Група C Перу vs Данія
16.06. 22:00 Група D Хорватія vs Нігерія

17.06. 15:00 Група E Коста-Ріка vs Сербія
17.06. 18:00 Група F Німеччина vs Мексика
17.06. 21:00 Група E Бразилія vs Швейцарія

18.06. 15:00 Група F Швеція vs Південна Корея
18.06. 18:00 Група G Бельгія vs Панама
18.06. 21:00 Група G Туніс vs Англія

19.06. 15:00 Група H Польща vs Сенегал
19.06. 18:00 Група H Колумбія vs Японія
19.06. 21:00 Група A Росія vs Єгипет

20.06. 15:00 Група B Португалія vs Марокко
20.06. 18:00 Група A Уругвай vs Саудівська Аравія
20.06. 21:00 Група B Іран vs Іспанія

21.06. 15:00 Група C Франція vs Перу
21.06. 18:00 Група C Данія vs Австралія
21.06. 21:00 Група D Аргентина vs Хорватія

22.06. 15:00 Група E Бразилія vs Коста-Ріка
22.06. 18:00 Група D Нігерія vs Ісландія
22.06. 21:00 Група E Сербія vs Швейцарія

23.06. 15:00 Група G Бельгія vs Туніс
23.06. 18:00 Група F Німеччина vs Швеція
23.06. 21:00 Група F Південна Корея vs Мексика

24.06. 15:00 Група G Англія vs Панама
24.06. 18:00 Група H Японія vs Сенегал
24.06. 21:00 Група H Польща vs Колумбія

25.06. 17:00 Група A Саудівська Аравія vs Єгипет
25.06. 17:00 Група A Уругвай vs Росія
25.06. 21:00 Група B Іран vs Португалія
25.06. 21:00 Група B Іспанія vs Марокко

26.06. 17:00 Група C Австралія vs Перу
26.06. 17:00 Група C Данія vs Франція
26.06. 21:00 Група D Ісландія vs Хорватія
26.06. 21:00 Група D Нігерія vs Аргентина

27.06. 17:00 Група F Мексика vs Швеція
27.06. 17:00 Група F Південна Корея vs Німеччина
27.06. 21:00 Група E Сербія vs Бразилія
27.06. 21:00 Група E Швейцарія vs Коста-Ріка

28.06. 17:00 Група H Сенегал vs Колумбія
28.06. 17:00 Група H Японія vs Польща
28.06. 21:00 Група G Англія vs Бельгія
28.06. 21:00 Група G Панама vs Туніс

1/8 фіналу

30.06 17:00 M50 Переможець Група C vs Друге місце Група D
30.06 21:00 M49 Переможець Група A vs Друге місце Група B

01.07. 17:00 M51 Переможець Група B vs Друге місце Група A
01.07 21:00 M52 Переможець Група D vs Друге місце Група C

02.07 17:00 M53 Переможець Група E vs Друге місце Група F
02.07 21:00 M54 Переможець Група G vs Друге місце Група H

03.07 17:00 M55 Переможець Група F vs Друге місце Група E
03.07. 21:00 M56 Переможець Група H vs Друге місце Група G

Чвертьфінали

06.07 17:00 M57 Переможець M49 vs Переможець M50
06.07 21:00 M58 Переможець M53 vs Переможець M54

07.07 17:00 M60 Переможець M55 vs Переможець M56
07.07 21:00 M 59 Переможець M51 vs Переможець M52

Півфінали

10.07 21:00 M61 Переможець M57 vs Переможець M58

11.07 21:00 M62 Переможець M59 vs Переможець M60

Матч за третье место

14.07 17:00 M63 Невдаха M61 vs Невдаха M62

Фінал

15.07 18:00 M64

Починайте планувати відпустку правильно :)