Коноплянка назвав своїх кумирів – серед них конкурент Андрія Шевченка

Збірна України 4 Червня, 20:32 927
Коноплянка назвав своїх кумирів – серед них конкурент Андрія Шевченка
Півзахисник «Шальке» і збірної України Євген Коноплянка зізнався, хто був його кумиром дитинства, а також назвав найтехнічніших у збірній України.
«Для мене кумиром у дитинстві був Дель П'єро. Навіть не знаю, чому. Андрій Шевченко тоді грав у «Мілані». Мені теж подобалися россонері, але для мене Дель П'єро був кращим.

Потім подобався Роналдінью. Зараз же фаворит – Мессі. Він демонструє фантастичний футбол. Роналду може просто забити, а Мессі може забити, а потім віддати ще стільки ж гольових передач

Найтехнічніші гравці збірної України? Раніше це був Андрій Ярмоленко, а зараз ще додався Марлос. От їх двох і назву. Раніше у збірній був ще Артем Федецький.

З ким найкомфортніше грати у збірній? Коли у збірній був Руслан Ротань, то з ним. Ми багато років виступали разом у «Дніпрі». Це задоволення – грати поруч із таким футболістом. Він підчищає все поруч із тобою, знає, що робити. Він економить твої сили, щоб ти зробив свій момент. Руслан – людина з великої літери. І не тільки у футболі, але й за межами поля», – цитує Коноплянку football24.ua з посиланням на ютуб-каналу ФФУ.