Стало відомо, скільки коштуватимуть квитки на Суперкубок України

Футбол України 5 Червня, 16:37 329
Стало відомо, скільки коштуватимуть квитки на Суперкубок України
Стали відомі деталі проведення матчу за Суперкубок України.

Матч за Суперкубок України відбудеться у Одесі. За трофей гратимуть між собою чемпіон і володар кубка країни «Шахтар», а також «Динамо», яке фінішувало на 2-му місці в УПЛ.

«Суперкубок України - це суперподія в супермісті і за участю суперкоманд», - заявив президент української Прем'єр-ліги Томас Грімм на прес-конференції, присвяченій найближчому топ-матчу України.

Потрапити на цей поєдинок можна буде всього за 90 гривень, інформує Sport Arena. Для тих же, хто вирішить залишитися вдома, помічником стануть телеканали «Футбол 1/2», які стали офіційними бродкастерами Суперкубка України на найближчі три сезони.

«Квитки надійдуть у продаж вже найближчим часом. Ціна - на торішньому рівні: від 90 гривень на фанатські сектори до 1400 грн в ложі», - заявив представник esport.in.ua Роман Порядченко.

Всі квитки будуть іменними, ідентифікація буде відбуватися за допомогою штрих-коду. На стадіоні ж перевірятимуть документи. Організатори закликають не ділитися фотографіями квитків в соцмережах, щоб інші ними не скористалися.

До Суперкубку в Одесі буде також проведий легкоатлетичний забіг. Крім цього буде організований кібертурнір на платформі Playstation 4, фан-зони з іншими розвагами і цінних призами. По ходу дня по Одесі курсуватиме діджей-кар, який зазиватиме вболівальників на футбол.