Томас Грімм засудив поведінку вболівальників на матчі «Динамо» – «Шахтар»

Динамо Київ 5 Червня, 17:33 503
Томас Грімм засудив поведінку вболівальників на матчі «Динамо» – «Шахтар»
Президент української Прем'єр-ліги Томас Грімм ставить мету збільшити відвідуваність матчів на стадіонах, та при цьому зазначає, що вболівальники мають поводити себе належним чином.

«Серед негативів – це історія навколо договірних матчів, адже такого не повинно бути в українському футболі, та поведінка вболівальників на матчі Динамо – Шахтар. Було забагато піротехніки, з цим також потрібно боротися», – сказав він на прес-конференції у вівторок, підводячи підсумки минулого сезону.

Грімм вказав, що на загальних зборах учасники УПЛ прийшли до «того, у якому напрямку маємо рухатися», але ще є деякі моменти, які будуть обговорюватися з клубами.

«Інше питання, над яким треба працювати, це збільшення відвідуваності стадіонів. І це треба робити з урахуванням того, що вболівальники мають дотримуватися правил поведінки», – підкреслив президент УПЛ.

Грімм провів аналогію, що 1 серпня в його рідній Швейцарії відзначається велике державне свято, і можна запускати «стільки феєрверків, скільки заманеться». «Але не можна допускати, щоб таке свято відбувалося на кожному нашому матчі», – підкреслив він.