Що пишуть вболівальники «Палмейраса» про відхід Че Че в «Динамо»?

Динамо Київ 5 Червня, 20:41 583
Що пишуть вболівальники «Палмейраса» про відхід Че Че в «Динамо»?
Можливо, це виглядає парадоксально, але більшість шанувальників «Палмейраса» раді бажанням клубу позбутися Че Че.

Тим паче, якщо за нього вдасться виручити близько 5 мільйонів євро, про які пише преса, то цю угоду фани «зелено-білих» і зовсім готові назвати однією з кращих за останній час.

Вся справа в нестабільності Че Че. Після феноменального дебютного сезону, хавбек здав і з часом логічно виявився не тільки на лаві запасних, а й за рамками пильної уваги і підтримки фанатів.

Наведемо лише кілька відгуків фанатів «Палмейраса» на новину про швидкий перехід Че Че в «Динамо»:

TCHEBACOELHO: «Краще продати його зараз, перш ніж він знецінитися ще сильніше».

Zigbaldo: «Потрібно продати його і якнайшвидше. Гравець, який перестав боротися за м'яч, пропускає багато проходів суперників зі своєї зони, не хоче думати і доставляти м'яч в атаку, нинішньому «Палмейрасу» він не потрібен».

Ricardo Gaion: «Думаю, що 5 мільйонів євро - це справедлива ціна. Він нічого не коштував «Палмейрасу», але в 2016 році дуже допоміг команді. Можливо, той успіх надто його засліпив, після чого він так і не зміг знову знайти свій футбол».

Guilherme1983: «Нехай іде з Богом! Че Че, спасибі тобі за відмінний чемпіонат 2016, але зараз ти просто не хочеш грати. У нинішній команді для тебе більше немає місця, ти став дуже повільним та передбачуваним».

Hitiro No Seimei: «Ніхто не переконає мене! Че Че - відмінний футболіст, у нього гарне бачення гри і він все ще молодий. Кожен молодий футболіст потребує підтримки. Ціна в 5 мільйонів євро дуже мала за такого гравця. Ми повинні навчитися цінувати своїх талантів, тому що під час останнього чемпіонства «Палмейраса» Че Че був одним з кращих в нашій команді! Він вже не раз доводив нам, що здатний виблискувати і вирішувати результат поєдинку самотужки».

Втім, немає у футболі нічого більш непостійного, ніж любов і ставлення до футболістів з боку фанатів. Сьогодні вони готові носити улюбленця на руках і прощати йому практично все, а завтра - не проти змішати цього ж гравця при першій же серйозній невдачі з різними помиями, зганьбити його ім'я забувши про колишні досягнення.

Ким стане Че Че для фанатів «Динамо» і якими відгуками вони будуть оцінювати його гру покаже лише найближче майбутнє. Якщо, звичайно, трансфер все ж перейде з розряду гіпотетичних в категорію здійснених ...