В минулій УПЛ в матчах за участю «Динамо» арбітри допустили 7 помилок користь киян та 11 на користь їх суперників

Динамо Київ 5 Червня, 20:51 775
В минулій УПЛ в матчах за участю «Динамо» арбітри допустили 7 помилок користь киян та 11 на користь їх суперників
Хоча чіткого напрямку помилок на користь чи проти «Динамо» не спостерігалося.

UA-Футбол разом з суддівським експертом Мирославом Ступаром, опираючись на власні спостереження, а також використовуючи інформацію з наближених до Комітету арбітрів ФФУ джерел, підбиває суддівські підсумки минулого сезону.

В ході процесу виявилася цікава тенденція. Найчастіше за нашими підрахунками арбітри результативно* помилялися в матчах за участю «Динамо». Не лише проти, але й на користь киян.

Александр Дердо (арбитр)

*Відзначимо, що до категорії «результативних» відносимо всі помилки, які перешкодили / посприяли команді забити гол. В тому числі, і помилки з призначенням / не призначенням одинадцятиметрових ударів (хоча розуміємо, що їх потрібно ще реалізувати). Також сюди відносимо помилки з вилученням / не вилученням футболістів.

Отже, за нашими підрахунками, в минулому чемпіонаті в матчах за участю «Динамо» судді вісімнадцять разів приймали хибні рішення. Сім помилок було на користь «Динамо», одинадцять помилок – проти «Динамо». Але якщо рахувати помилки, які відобразилися на розподілі сил у матчі, то кияни в результаті суддівських помилок нічого не втратили.

Динамо (Киев)

Були, приміром, вкрай зухвалі помилки проти столичних на кшталт не фіксації гри рукою Бутка в матчі «Динамо» – «Шахтар», або не призначення двох пенальті у ворота «Олександрії», по одному пенальті – у ворота «Ворскли» та «Карпат» (плюс дивно скасований м'яч Мбокані), в результаті чого «Динамо» зазнавало очкових втрат. Але були поєдинки проти «Чорноморця» (1-й тур), «Зорі» (31-й тур), «Шахтаря» (32-й тур), коли вже були помилки на користь «Динамо».

Відзначимо, що оцінки тих чи інших епізодів – суб'єктивні, однак вважаємо авторитетною думку Мирослава Ступара, а також опираємось на показники, надані сайту наближеними до Комітету арбітрів джерелами.

Повна інформація щодо суддівських підсумків останнього розіграшу УПЛ з'явиться на сайті пізніше.