Денис Босянок: «Динамо» потрібен ідеолог в середині поля, яким був Єременко»

Динамо Київ 5 Червня, 23:11 594
Денис Босянок: «Динамо» потрібен ідеолог в середині поля, яким був Єременко»
Відомий журналіст Денис Босянок розповів про свої враження від гри «Динамо» в сезоні, що завершився і про очікуване літнє підсилення.
- Головне досягнення і радість цієї команди - те, що на вустах уболівальників прізвища Циганкова, Шапаренка, Бєсєдіна. Важливо, що вони пробилися в першу команду і грають з пристрастю. А Циганков взагалі показує клас. Слава Богу, що дитяча школа «Динамо» почала готувати футболістів, які будуть претендувати на вихід на міжнародний рівень. Звичайно, потрібно вирощувати власних футболістів. Стратегія повинна працювати на клуб. У «Динамо» заслужене ім'я в Європі. Це не природний шлях, якщо робити ставку на легіонерів. Київська команда має славитися своїми вихованцями.

Але про молодих вихованців «Динамо» ще рано говорити як про явище. Нехай доводять своє право грати в першій команді. Головне - вчасно перевести молодого футболіста з юнацького футболу в дорослий, як це було з Циганкова. Щоб гравець не просто перейшов до головної команди, а зміг там щось показати.

У «Динамо» давно немає класного центрального півзахисника. Немає диригента атак. Команді потрібен ідеолог в середині поля, футболіст, який буде вести гру команди. Останнім таким футболістом був Роман Єременко. Флоріна Черната народ любив, він був нестандартний гравець. Можливо, не влаштував тренерів «Динамо» фізично. Були надії на Юнеса Беланда, але його повністю не розкрили в Києві. Ідеолог - це не кінь, грубо кажучи, а людина, яка вміє творити. Центр оборони слабкий. Беруть на цю позицію не найсильніших гравців. Вони нічим не сильніше тих, які грають в Україні. Центральний захисник і центральний півзахисник - це стрижень команди, ці футболісти повинні бути з найбільшим ігровим інтелектом, - сказав Денис Gazeta.UA.