«Ворскла» розпочала реконструкцію стадіону до Ліги Європи

Футбол України 6 Червня, 10:35 523
«Ворскла» розпочала реконструкцію стадіону до Ліги Європи
Полтавська «Ворскла» розпочала ремонт домашньої арени, яка у сезоні 2018/19 може прийняти матчі групового етапу Ліги Європи.

Арену імені Олексія Бутовського почали чепурити до матчів найсерйознішого рівня, що стартують у другій половині вересня.

Віце-президент «Ворскли» Олег Лисак у своєму недавньому інтерв’ю зупинився на всіх найбільш важливих недоліках, що їх потрібно усунути на вимогу УЄФА. Найбільш масштабні роботи: встановлення турнікетів для найбільш ефективного контролю пропускної системи та, безумовно, зручності глядачів, модернізація освітлення, себто, повна заміна нині існуючих ламп на сучасні енергозберігаючі, облаштування спеціальних місць для людей із особливими потребами тощо.

Наразі ж узялися за «косметику». Зранку прибирають всередині чаші, довкілля, і сміття, як не дивно, вистачає, аби з ним повозитися доброму десятку працівників. Стійкими до різних температурних умов будівельними сумішами впорядковують застарілу штукатурку. В офісній частині стадіону триває перепланування деяких приміщень, знову ж таки – на виконання рекомендацій завжди вимогливих та суворих інспекторів УЄФА.

Чимало зауважень, зокрема, стосуються створення умов для роботи медійників. Незабаром має з’явитися окрема кімната, де свою роботу до, під час гри та після опісля матчу зможуть виконувати представники з понад півсотні ЗМІ.