Мирон Маркевич: «Сподіваюсь, дебют збірної ветеранів АТО відбудеться вже восени»

Футбол України 6 Червня, 21:50 705
Мирон Маркевич: «Сподіваюсь, дебют збірної ветеранів АТО відбудеться вже восени»
​Мирон Маркевич під час урочистого відкриття пам’ятної дошки, на якій викарбовано ім’я заслуженого тренера України Петра Савчука, встановленої на фасаді івано-франківського стадіону «Рух».

Днями голову громадської спілки «Всеукраїнська футбольна ліга учасників та ветеранів АТО» Мирона Маркевича запросили відвідати Івано-Франківськ у ролі почесного гостя традиційного міжнародного юнацького турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Петра Савчука.

Узяв він участь і у відкритті пам’ятної дошки на фасаді місцевого стадіону «Рух», на якій викарбувано ім’я Петра Савчука.

Мирон Богданович нікому не відмовив в автографах та фото. Відповів заслужений тренер України й на запитання журналістів, що стосувалися не тільки останніх спарингів національної збірної, а й подій у Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО…

— Переконаний, що ФФУ прийняла правильне рішення, започаткувавши ці змагання, — відзначив Мирон Маркевич. — Адже для наших славних героїв, що повернулися з передової, дуже важлива реабілітація, а участь у футбольних баталіях — це чудові ліки. До того ж з'являється нагода поспілкуватися з побратимами, що також дуже важливо…

І я дуже задоволений, що звітний чемпіонат проходить на доброму організаційному рівні, в цікавій боротьбі. Що стосується анонсованого мною створення збірної ветеранів АТО, то після проведення фінальної частини чемпіонату ми сформуємо таку команду. І сподіваюся, що вже восени відбудеться її дебют на міжнародній арені. Ті ж військові із сусідніх країн, думаю, з радістю погодяться з нами зіграти.