Перед матчем зі Словенією в 1999-му Шовковському обіцяли автомобіль Mazda, але його забрали для чиновників ФФУ

Динамо Київ 7 Червня, 13:11 729
Перед матчем зі Словенією в 1999-му Шовковському обіцяли автомобіль Mazda, але його забрали для чиновників ФФУ
Екс-воротар «Динамо» Олександр Шовковський у своїй книзі згадав історію перед матчами кваліфікації на чемпіонат Європи-2000.

«Перед матчем зі збірною Ісландії (в 1999-му - прим. ред.) заснували приз «Найкращому гравцеві збірної України». Найкращий гравець повинен був отримати автомобіль Mazda, по-моєму, 626 або 636. За підсумками зустрічі мене визнали найкращим гравцем.

І як раз перед самим матчем зі Словенією я задаю питання: а де ж моя машина? І мені адміністратори збірної кажуть: «Яка машина? Хлопчик, про що ти взагалі? Ти виконував свою роботу, тому правильно буде, якщо ця машина залишиться в Федерації футболу, на ній будуть їздити її представники».

Але ж приз засновувала не Федерація футболу, а спонсори. Ну як же так?

В описаній ситуації мене обурив саме обман, негарний вчинок функціонерів. Саме це вивело мене з рівноваги. А в Ісландії я б все одно зробив все від мене залежне і навіть більше, без оглядки на винагороду. І скажіть мені тепер: чи вплинула ця ситуація на той матч зі збірною Словенії?» - написав Шовковський.

Нагадаємо, в тому матчі зі Словенією Шовковський допустив одну з найвідоміших помилок в своїй кар'єрі, пропустивши гол майже з центру поля.