Новачка «Динамо» порівнюють із одним з найкращих гравців у історії «Шахтаря»

Динамо Київ 7 Червня, 14:24 797
Новачка «Динамо» порівнюють із одним з найкращих гравців у історії «Шахтаря»
Бразильські ЗМІ повідомляють, що київське «Динамо» узгодило трансфер 25-річного бразильського півзахисника «Палмейраса «Даніло Невеса, який має прізвисько Че Че.

«Динамо» потрібен креативний гравець в середину поля, футболіст, який зможе вести гру команди, забезпечувати швидкий перехід із оборони в атаку. В «Динамо» в середині поля зібрані гравці, які гарно вміють виконувати чорнову роботу, а от із креативом виникають проблеми.

«Динамо» бракує ідеолога в середині поля, який визначатиме гру команди, - каже коментатор Денис Босянок. - Останнім таким гравцем був Роман Єрьоменко. Були спроби зробити таким Юнеса Беланда, але він не розкрився в Києві».

Із нового сезону в «Динамо» працюватиме Євген Красніков. Це відомий селекціонер, який славиться своїм вмінням шукати гравців у Бразилії та Аргентині. Саме Красніков був один із творців «Металіста», срібного призера чемпіонату 2012/2013. Привіз до Харкова Сосу, Тайсона, Марлоса та інших латиноамериканців. «Динамо» також робило спроби працювати на цьому ринку, але із більше ніж двох десятків латиноамериканців успішними в Києві було тільки кілька чоловік. Різниця в тому, що динамівці раніше запрошували молодих гравців, які ще до кінця не були сформовані. На противагу цьому, Красніков більше звертає увагу на вже сформованих гравців, яким не потрібно багато часу на адаптацію, вони можуть показувати свій клас відразу.

Окрім своєї рідної позиціі в опорній зоні, може зіграти на фланзі півзахисту, правого захисника чи в центрі ближче до атаки

Бразильські журналісти порівнюють Даніло Невеса із півзахисником «Манчестер Сіті» Фернандіньйо, колишнім гравцем «Шахтаря». Головна перевага майбутнього динамівця - вміння читати гру, починати атаки, бути ланкою, яка поєднує захист із атакою, він доволі гарно працює із м'ячем, має хорошу техніку, може обіграти кілька опонентів, при тому здатний грати на різних позиціях.

«Даніло Невес - центральний півзахисник із ударом, хорошим пасом, гарно контролює м'яч на швидкості. Найчастіше довелося бачити його зміщення направо. Хороший помічник для команди, якщо знаєш, як його використовувати», - каже телекоментатор Роберто Моралес, фахівець з латиноамериканського футболу.

Невес, окрім своєї рідної позиціі в опорній зоні, може зіграти на фланзі півзахисту, правого захисника чи в центрі ближче до атаки. Такий універсалізм теж має стати в нагоді «Динамо». Особливо враховуючи, що Дерліс Гонсалес навесні майже не грав та не проти змінити команду.

В сезоні 2017/2018 Олександр Хацкевич використовував в середині поля велику кількість гравців. Стабільними були тільки Денис Гармаш та Віталій Буяльський. Враховуючи, що після важкої травми одужав Сергій Сидорчук та прогресує молодь в особі Володимира Шепелева, Миколи Шапаренка та Ахмеда Алібекова, конкуренція за місце в складі зросте. В «Палмейрасі» грав в парі із Мойзесом - чистим опорником, який відповідав тільки за руйнування. Тому можна припустити, що Че Че в першу чергу буде конкурентом для Буяльського, Шепелева, а молодому Алібекову буде ще важче пробитися до заявки.

Він повністю відіграв Паулістао. Три матчі в Кубку Лібертадорес. В чемпіонаті всі знали, що футболіст готується на продаж, тому й не використовували

В цьому році Даніло Невес не був стабільним гравцем основного складу «Палмейраса». Вболівальники були не задоволені тим, що він більше концентрується на атаці, не завжди відпрацьовує в захисті, зловживає передачами поперек та назад. Хоча тренер команди Роджер Машаду захистив гравця, пояснивши, що той виконує його вказівки.

«Він повністю відіграв Паулістао - чемпіонат штату. Три матчі в Кубку Лібертадорес. В чемпіонаті всі знали, що футболіст готується на продаж, тому й не використовували. В цьому році Че Че взяв участь у 18 матчах своєї команди», - підсумовує Роберто Моралес.

«Динамо» купує вже сформованого, універсального гравця у розквіті сил на проблемну позицію в середині поля. Че Че добре володіє двома ногами, має додати команді Олександра Хацкевича швидкості, креативу, контролю м'яча в середині поля. І збільшить конкуренцію між тими гравцями, що вже є в «Динамо».

Сергій Тищенко