Чому Павелко не любить «Казку про голого короля»

Футбол України 7 Червня, 18:13 555
Чому Павелко не любить «Казку про голого короля» Фото: ФФУ
Образ нинішнього президента ФФУ буквально витканий з фейків, просочений ними до мозку кісток.

«Мені подобається сьогоднішня прес-конференція. Багато журналістів з телефону читають питання. Зазвичай футбольні журналісти говорять питання, які вони самі готують», - заявив президент ФФУ на зустрічі з представниками ЗМІ в минулу середу. І спантеличив...

Такою «тонкою» іронією Павелко дав зрозуміти, що присутні в залі журналісти - теж учасники змови проти ФФУ і його персони. Тобто всі ті, хто читав питання з телефону, а не на пам'ять, дивлячись Павелку в очі, однозначно підозрюються в пожертвуваннях (1 млн. доларів) на компанію по його дискредитації.

А якщо хто спробував запитати про масштабну корупцію в ФФУ, про зловживання коштами держбюджету, або, не дай Бог, про сумнівну декларацію Павелка - той негайно був обізваний «фейконосцем» і отримав порцію президентського презирства.

Взагалі-то Павелко на дух не переносить фейки. Чужі. Зате свої плодить зі страшною силою. Він їх пестить і плекає, загортає в красиві обгортки, роздаровує наліво і направо. Його образ буквально витканий з фейків, просочений ними до мозку кісток. Він - справжній король фейків!

Тому інтуїтивно Павелко не любить «Казку про голого короля». Десь там, дуже глибоко на підсвідомості він відчуває, що невблаганно наближається той самий день, коли з-під фейкового красивого одягу на подіумі вилізе назовні щось непривабливе і потворне, огидне і ганебне. І тоді вже не важливо, як саме журналісти смакуватимуть королівський конфуз - читаючи питання з телефону, або насмішкувато дивлячись в очі президенту ФФУ...

Сергій ВАСИЛЬЄВ