Офіційно. Рішення ФІФА щодо пониження у класі «Дніпра»

Футбол України 7 Червня, 18:45 705
Офіційно. Рішення ФІФА щодо пониження у класі «Дніпра»
Дисциплінарний комітет ФІФА прийняв рішення щодо основної команди ФК «Дніпро».

6 травня 2017 року Дисциплінарним комітетом ФІФА було прийнято рішення щодо основної команди клубу ФК «Дніпро» (Дніпро), відповідно до якого основна команда ФК «Дніпро» (Дніпро) буде понижена у класі у разі, якщо клуб не погасить існуючу фінансову заборгованість перед позивачем, інформує офіційний сайт ФФУ.

Після цього ФІФА надіслала на адресу Федерації футболу України лист, у якому повідомляється про те, що позивач звернувся до Дисциплінарного комітету ФІФА з проханням застосувати санкцію щодо пониження у класі основної команди клубу ФК «Дніпро» (Дніпро). Тим самим ФІФА підтвердила, що ФК «Дніпро» (Дніпро) не погасив заборгованості перед позивачем, а отже, є всі підстави для вступу в дію рішення щодо пониження клубу у класі.

Федерація футболу України надіслала на адресу президента ОФК «Професіональна футбольна ліга України» офіційного листа з проханням взяти до уваги вищевказану інформацію щодо пониження у класі основної команди клубу ФК «Дніпро» (Дніпро) та використати її у подальшій роботі.