Багато хто вважав, що Саленко працював у стані алкогольного сп'яніння. Відразу після інциденту він зник з прямих ефірів «Футболів».
Сам екс-футболіст пізніше звинуватив телеканали в невиплаті зарплати і заперечував чутки про роботу в ефірі у п'яному вигляді:
«Та не був я п'яний! За цим на будь-якому каналі жорстко стежать, це їхній імідж, – заявив Саленко. – От уявіть: мене гримують, я спілкуюся з людьми перед ефіром. Почули б запах або по поведінці зрозуміли – ніхто б в кадр не пустив.
Я після падіння ще два місяці працював на каналі «Футбол», але потім почалися затримки зарплати. Я сказав: «Заплатите – тоді телефонуйте». Так ми й розійшлися – вони досі винні мені за півроку. Зараз всім даю інтерв'ю, крім «Футболу».
Але керівництво каналів пояснило конфлікт зовсім по-іншому:
«Я чув про ці інсинуації Саленка вже давно, – розповів шеф-продюсер телеканалів «Футбол 1/2» Іван Гресько Tribuna.com. – У футбольній тусовці мало що від кого приховаєш, тому до мене доходила інформація, що Олег починає «фантазувати» про якусь заборгованість. За яких обставин у Олега народжуються такі фантазії, всім добре відомо.
Ми запросили Саленка в команду експертів каналів «Футбол 1/2» на Євро-2012. У вересні ми пролонгували договір на весь сезон 2012/13. Саленко працював у нас за договором підряду. Це звичайна для телебачення практика, коли отримуєш оплату за певний обсяг робіт.
2 березня 2013 року в ефірі програми «Футбол LIVE» трапився епізод, який поклав край нашій співпраці. Саленко на публіку може говорити все, що захоче. Але справжні причини цього падіння добре відомі не тільки мені, але й багатьом іншим працівникам каналу.
Зазвичай, перед програмами він приходив в нормальному стані. Принаймні, мені так здавалося. А ось в паузах між зйомками, Саленко постійно кудись пропадав у туалет, то до свого автомобіля. Звичайно, ніхто не стежить один за одним під час роботи, але навіть коротких пауз вистачало, щоб Олег почав «раптово» втрачати координацію і вести себе не зовсім адекватно.
У мене було кілька розмов з Саленком на підставі цього, так як схожі ситуації час від часу повторювалися. Однак розуміння від нього ми так і не отримали.
Всі акти за договором Саленко закриті. Це офіційні документи, які не підлягають сумнівам. З упевненістю можу сказати, що телеканали «Футбол 1/2» не заборгували Саленкові жодної копійки.
Після «знаменитого» падіння ми більше не залучали Олега до роботи в студії. Незважаючи на те, що в квітні і травні Саленко вже не працював у нас, канали продовжували платити йому гонорар. Хоча цього можна було і не робити.
З Олегом у нас була домовленість, що він в самі короткі терміни приведе себе в форму і тільки тоді повернеться до роботи на телебаченні. Але це виявилось йому не під силу. Дуже шкода, що знаменитий у минулому гравець, нині так низько падає, даючи брехливі інтерв'ю».
Через 5 років Олег Саленко прийшов в ефір передачі «Футбольний на голову». Впізнати його важко:
Під час кар'єри гравця Саленко виступав за «Зеніт», «Динамо», «Валенсію», «Рейнджерс» та інші клуби. Він пограв за збірні СРСР, України і Росії. У складі збірної Росії став кращим бомбардиром чемпіонату світу 1994 року і встановив рекорд ЧС за кількістю забитих голів в одному матчі — 5 (у ворота збірної Камеруну).
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!