Олександр Шовковський: «Напрямок, в якому зараз працює «Динамо», не дасть результату в перші роки»

Динамо Київ 8 Червня, 21:36 2485
Олександр Шовковський: «Напрямок, в якому зараз працює «Динамо», не дасть результату в перші роки»
Легендарний воротар і капітан київського «Динамо» поділився враженнями від гри нинішнього складу «біло-синіх».

«Безумовно, я стежу за «Динамо». Давайте згадаємо, поклавши руку на серце, які були прогнози на початку минулого сезону? Не найкращі, а закінчилося все тим, що матч, який так і не був зіграний, наклав відбиток на підсумкове становище команд у турнірній таблиці. Зараз будується зовсім нова команда, змінився головний тренер, прийшло дуже багато молодих хлопців, які фактично не мали досвіду виступів на такому рівні, а зараз деякі з них дебютували в національній збірній. Команда зростає, команда проходить період становлення і у неї з'являється нове обличчя. І нові лідери виходять на перший план. Це говорить про те, що команда розвивається і рухається в правильному напрямку. Спробувати б це не порушити з урахуванням обставин, які відбуваються в нашій країні, з урахуванням всіх економічних складнощів, які у нас є. Футбол не може розвиватися окремо без держави.

Ми розуміємо, що футболіст, якого запрошують грати в «Динамо», ставить для себе особливі умови в зв'язку з війною на Сході України, з ситуацією з Кримом. І ці умови десь не зовсім ототожнюються з реальністю. Тому, напрямок, в якому зараз працює «Динамо», виховуючи своїх молодих футболістів, це досить довгий процес, який не дасть результату в перші роки. Є молоді перспективні футболісти, вони ще повинні дозріти. А під впливом різного роду обставин, він може піти трохи не в тому напрямку і не реалізувати весь той потенціал, який у нього є. Приклади були.

Тому, якщо оцінювати в цілому минулий сезон, я б поставив «Динамо» п'ятірку з мінусом. Так, це не п'ятірка з плюсом, адже для цього потрібно було виграти чемпіонат і Кубок, але реальність така на сьогоднішній день, що команда дуже молода. Порахуйте середній вік першої та другої команд чемпіонату України минулого сезону. Факт є факт, і ми не можемо закривати очі на ці обставини», - сказав Шовковський в інтерв'ю Dynamo.kiev.ua.