Че Че: «Моя мета - стати чемпіоном разом із «Динамо»

Динамо Київ 8 Червня, 22:18 2277
Че Че: «Моя мета - стати чемпіоном разом із «Динамо»
Бразильський півзахисник «Динамо» Че Че одразу після підписання контракту дав перше інтерв’ю вже у якості гравця київського клубу.

- Це для мене ніби сон. Я давно мріяв про перехід до європейського клубу. Цей день особливий для мене. Я радий, що мене запросили до київського «Динамо».

- Що знаєш про київське «Динамо», чи знайомий з кимось із нових партнерів по команді?

- Поки ні з ким не знайомий особисто, але багато інформації дізнався про гравців з Інтернету. Знаю, що за «Динамо» грають дуже хороші футболісти.

- Які цілі ставиш перед собою у новому клубі?

- Передусім, стати чемпіоном разом із «Динамо». Хочу подякувати всім уболівальникам за повідомлення, теплі слова, які вони мені вже написали. Тепер я маю виправдати їх сподівання на футбольному полі.

- Звідки взявся цей псевдонім – Че Че?

- Коли я ще був маленьким, мене так назвав один друг, навіть не знаю чому. З того часу за мною закріпилося це ім’я.

- Чому обрав саме шостий номер на футболці?

- Один із моїх улюблених гравців грає під шостим номером. Мова йде про Тьяго Алькантару. Також мені подобається 32-й номер, під яким я виступав за «Палмейрас». Але я хочу відкрити нову сторінку у моїй кар’єрі, грати за новий клуб вже із цифрою «6» на футболці.

- Виступаючи за «Динамо», ти хочеш потрапити до збірної Бразилії?

- Звісно, це моя мета. Відтепер я гратиму за великий європейський клуб, до цього виступав за великий бразильський клуб. Це для мене новий шанс, новий виклик. У Бразилії слідкуватимуть за моїми виступами в Європі.

- Який футбол тобі до душі? Яка твоя улюблена позиція на полі?

- Я можу грати на будь-якій позиції у середині поля. Мені комфортно, коли моя команда контролює м’яч, люблю працювати з м’ячем. Завжди підключаюся до атак, але і відпрацьовую в захисті.

- Ти вже зустрівся з Олександром Хацкевичем. Про що говорили?

- Так, ми вже познайомилися. Говорили про те, як грає команда, які до мене тут висуватимуть вимоги. Він залишився задоволеним розмовою. Мені теж було приємно з ним спілкуватися, думаю, мені буде комфортно працювати під його керівництвом.