Динамо Київ 10 Червня, 17:58 1730
Дитяча команда «Динамо» розгромила «Боруссію» Д, і стала другою на «Murapol Cup» | 19-27
На міжнародному турнірі «Murapol Cup», який в ці дні проходить в Кракові, настав час вирішальних матчів.

У першому матчі стадії плей-офф «Динамо» U-11 зустрілося з польською командою «Відзев» (Лодзь). Відзначимо, що переможець цієї пари в півфіналі повинен був зіграти з найсильнішим в матчі «Легія» - «Боруссія». На щастя, погода в цей день стояла не така спекотна, як напередодні.

Команда Володимира Анікєєва і Віктора Усова розпочала гру не надто активно, але через кілька хвилин заволоділа ініціативою. Хороші моменти були у Богдана Попова і Олександра Ільченка, трохи не встиг замкнути передачу з флангу Сергій Волков.

Основні події відбувалися біля воріт суперника, і, нарешті, динамівці були винагороджені за старання: спочатку Богданов прекрасним ударом повз воротаря вивів свою команду вперед, а через кілька хвилин Волков не менш ефективно закріпив перевагу. До великого рахунок ледь не довів Михайло Гросс, але трохи промахнувся. Втім, і переваги в два м'ячі вистачило нашій команді для підсумкової перемоги. У півфіналі наші хлопці зійшлися з дортмудською «Боруссією».

Як і очікувалося, поєдинок провідних команд виявився дуже цікавим і напруженим. На першій же хвилині Волков ледь не засмутив воротаря німців ударом справа, але трохи промахнувся. Зате більше пощастило Богданову, який відправив м'яч точно в дальній кут воріт. Буквально через хвилину Волков виконав небезпечний штрафний удар, а на добиванні першим опинився Богданов, який тут же оформив дубль.

Після цього киянам довелося добряче попрацювати в обороні, але в одному з епізодів супернику все-таки вдалося відквитати один м'яч, на який точним ударом відразу відповіло «Динамо» - і знову героєм епізоду став Дмитро Богданов! На полі було багато боротьби, в якій ніхто не хотів поступатися. Символічно, що в ці хвилини з колонок на стадіоні звучав гімн «Динамо». І під знайомі акорди Богданов після кутового відправив у ворота суперника четвертий м'яч. Але це ще була не межа! Дмитро став автором і п'ятого м'яча в ворота «Боруссії»! Відзначимо, що майже в усіх випадках Дмитру асистував Володимир Озимай. У підсумку 5:1 - і «Динамо» у фіналі!

У вирішальному поєдинку наша команда зустрілася з «Андерлехтом», з яким грала у першому матчі на турнірі. Учасники урочисто вийшли на поле, а перед початком матчу прозвучали гімни Бельгії та України.

З перших хвилин обидві команди створили безліч небезпечних моментів біля воріт один одного. Атака змінювалася атакою. У складі киян воротам загрожували Волков, Богданов і Озимай. Не відсиджувалися в обороні і бельгійці.

Одного разу Єлисею Литвину довелося виносити м'яч з лінії воріт, а ще в двох епізодах виручив воротар Володимир Осадчий. Але в одному з моментів не зміг допомогти і він, коли суперник пробив зліва точно в дальній кут воріт. Ще раз нашому воротареві довелося капітулювати в середині матчу. Незважаючи на це, Володимир продовжував ліквідувати загрозу ще в ряді випадків, витягуючи, здавалося б, просто «мертві» м'ячі. Втім, до фінального свистка наша команда пропустила ще раз. У підсумку, «Динамо» U-11 стало другим.

Відзначимо, що в матчі за третє місце перемогу святкувала Академія 21. «Боруссія» стала четвертою.

Під час церемонії нагородження, в якій брали участь екс-футболісти збірної Польщі Мирослав Шимковяк, Томаш Франківськи, президент академії 21 Марек Косинські, динамівці отримали індивідуальні нагороди від організаторів. У складі нашої команди найкращим став нападник Дмитро Богданов, який забив 13 м’ячів.

Пам'ятні нагороди отримали і тренери кожної команди. Потім учасників запросили на сцену, і вручили кубки учасників і подарунки. Турнір закінчився загальним фотографуванням і обміном емоціями.