Уряд Німеччини надасть підтримку українському аматорському футболу в регіонах

Футбол України 11 Червня, 14:16 641
Уряд Німеччини надасть підтримку українському аматорському футболу в регіонах
Упродовж наступних 10-ти місяців буде відібрано 11 спортивних клубів, які отримають фінансову підтримку для покращення умов у спортивних приміщеннях та закупівлі сучасного інвентарю.

12 червня в Києві в рамках офіційного відкриття українсько-німецького проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбудеться товариська гра юнацьких команд із м. Вишневе (Київська обл.) та м. Володимир-Волинський (Волинська обл.).

12 червня о 10.30 у Києві за адресою пров. Лабораторний, 7а (на території Навчально-тренувального комплексу ім. В. Баннікова) відбудеться відкриття проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів». У рамках відкриття дві юнацькі команди — з м. Вишневе (Київська обл.) та м. Володимир-Волинський (Волинська обл.) — символічно у формі національних збірних України та Німеччини зіграють товариський матч. Офіційний старт поєдинку відбудеться за участі посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-ра Ернста Райхеля, керівництва Федерації футболу України та легенди українського футболу Владислава Ващука.

«11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» — це спільний українсько-німецький проект, що реалізовуватиметься Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH) за дорученням федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у співпраці з Федерацією футболу України та Асоціацією аматорського футболу України. Цим проектом федеральний уряд Німеччини має на меті підкреслити важливість масового аматорського футболу як інструменту регіонального розвитку та основи для розвитку професіонального спорту.

Упродовж наступних 10-ти місяців у рамках всеукраїнського конкурсу буде відібрано 11 спортивних клубів, які отримають фінансову підтримку для покращення умов у спортивних приміщеннях та закупівлі сучасного інвентарю. Основною метою проекту є підтримка аматорських клубів із невеликих населених пунктів, що мають секції юнацького спорту та популяризують футбол серед дівчат та хлопців. Окрім фінансової підтримки, передбачена також програма навчання для тренерів та менеджерів невеликих футбольних клубів.