Футбол України 11 Червня, 19:36 868
Комітет з етики все ще не передав в КДК справу по матчу «Маріуполь» - «Гірник-Спорт» | 19-27
Як стало відомо Tribuna, контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ все ще не отримав документи у справі по матчу «Маріуполь» - «Гірник-Спорт», який підозрюється в договірному характері.

Ще в кінці лютого глава комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка в інтерв'ю Tribuna.com заявив, що справа піде в КДК протягом трьох тижнів.

Нагадаємо, в сезоні першої ліги 2016/17 «Маріуполь» програвав «Гірнику-Спорту» після першого тайму 0:1, але в другому таймі забив три голи. На перемогу гостей в першому таймі і господарів за підсумками зустрічі в букмекерських конторах були поставлені великі суми грошей.