Склади всіх 32 збірних ЧС-2018

Світовий футбол 12 Червня, 11:00 1474
Склади всіх 32 збірних ЧС-2018
Тут всі 32 команди фінального турніру, їх тренери та всі 736 заявлених футболістів. А також клуби гравців, номера, амплуа, статистика на момент старту чемпіонату, вік - словом, повний фарш.

undefined


ЕГИПЕТ

undefined

Тренер – Эктор Купер (Аргентина, 16.11.55)


РОССИЯ

undefined

Тренер – Станислав Черчесов (Россия, 02.09.63)


САУДОВСКАЯ АРАВИЯ

undefined

Тренер – Хуан Антонио Пицци (Испания/Италия, 07.06.68)

УРУГВАЙ

undefined

Тренер – Оскар Табарес (Уругвай, 03.03.47)


undefined


ПОРТУГАЛИЯ

undefined

Тренер – Фернанду Сантуш (Португалия, 10.10.54)


ИСПАНИЯ

undefined

Тренер – Хулен Лопетеги (Испания, 28.08.66)


МАРОККО

undefined

Тренер – Эрве Ренар (Франция, 30.09.68)


ИРАН

undefined

Тренер – Карлуш Кейруш (Португалия, 01.03.53)


undefined


ФРАНЦИЯ

undefined

Тренер – Дидье Дешам (Франция, 15.10.68)


АВСТРАЛИЯ

undefined

Тренер – Берт ван Марвейк (Нидерланды, 19.05.52)


ПЕРУ

undefined

Тренер – Рикардо Гарека (Аргентина, 10.02.58)


ДАНИЯ

undefined

Тренер – Оге Харейде (Норвегия, 23.09.53)


undefined


АРГЕНТИНА

undefined

Тренер – Хорхе Сампаоли (Аргентина, 13.03.60)


ИСЛАНДИЯ

undefined

Тренер – Хеймир Хадльгримссон (Исландия, 10.06.67)


ХОРВАТИЯ

undefined

Тренер – Златко Далич (Хорватия, 28.10.66)


НИГЕРИЯ

undefined

Тренер – Гернот Рор (Германия, 28.06.53)


undefined


БРАЗИЛИЯ

undefined

Тренер – Тите (Аденор Леонардо Бакши) (Бразилия, 25.05.61)


ШВЕЙЦАРИЯ

undefined

Тренер – Владимир Петкович (Босния и Герцеговина/Хорватия/Швейцария, 15.08.63)


КОСТА-РИКА

undefined

Тренер – Оскар Рамирес (Коста-Рика, 08.12.64)


СЕРБИЯ

undefined

Тренер – Младен Крстаич (Сербия, 04.03.74)


undefined


ГЕРМАНИЯ

undefined

Тренер – Йоахим Лев (Германия, 03.02.60)


МЕКСИКА

undefined

Тренер – Хуан Карлос Осорио (Колумбия, 08.06.61)


ШВЕЦИЯ

undefined

Тренер – Янне Андерссон (Швеция, 29.09.62)


ЮЖНАЯ КОРЕЯ

undefined

Тренер – Син Тхэ Ен (Южная Корея, 11.04.69)



undefined


БЕЛЬГИЯ

undefined

Тренер – Роберто Мартинес (Испания, 13.07.73)


ПАНАМА

undefined

Тренер – Эрнан Дарио Гомес (Колумбия, 03.02.56)


ТУНИС

undefined

Тренер – Набиль Маалул (Тунис, 25.07.62)


АНГЛИЯ

undefined

Тренер – Гарет Саутгейт (Англия, 03.09.70)


undefined


ПОЛЬША

undefined

Тренер – Адам Навалка (Польша, 23.10.57)


СЕНЕГАЛ

undefined

Тренер – Алью Сиссе (Сенегал, 24.03.76)


КОЛУМБИЯ

undefined

Тренер – Хосе Пекерман (Аргентина, 03.09.49)


ЯПОНИЯ

undefined

Тренер – Акира Нисино (Япония, 07.04.55)