Кадар: «На легіонерів в Україні дивляться по-іншому»

Динамо Київ 12 Червня, 12:53 2118
Кадар: «На легіонерів в Україні дивляться по-іншому»
Захисник «Динамо» Тамаш Кадар оцінив своє становище в київському клубі.

- Ти домігся прогресу в порівнянні з минулим роком?

- Так, мені вдалося багато чого досягти. Я грав в Лізі Європи, став основним гравцем в Динамо. Якість українського чемпіонату, на жаль, не така як було раніше. Тільки дві команди борються за золото: Динамо і Шахтар, інші не можу ть втрутитися в цю гонку. Крім того, на матчі приходить дуже мало глядачів, по сім-вісім тисяч, притому, що стадіон вміщує під сімдесят.

- Місцева преса тебе сильно критикує?

- На легіонерів в Україні дивляться по-іншому. Те, що ти - громадянин іншої країни впливає на ставлення людей. Коли я граю добре, ніхто нічого не пише. Але варто мені припуститися помилки, як я вже в центрі уваги. Але я не маю ніяких претензій, я не робот, можу грати добре і погано.

- Ти читаєш, що про тебе пишуть?

- Ніколи. Все це проходить повз мене. Не всі в це вірять, але я сам собі головний критик. Часто не можу заснути, оскільки ще і ще раз аналізую свою гру, з першої хвилини і до останньої.

- Які клуби тебе цікавлять в плані продовження кар'єри?

- Я думаю, це повинен бути європейський клуб. Моя мрія - пограти в Англії чи Німеччині. У мене був невеликий досвід гри в Англії, але завадила травма. Сподіваюся, наступного разу такого не повториться. Крім того, виступ в основному складі Динамо буде хорошим свідоцтвом для мого наступного клубу, - наводить слова футболіста dynamo.kiev.ua з посиланням на Nemzetisport.