Артем Франков: «Не дуже розумію, яку користь Ріанчо приносив у тренерському штабі збірної України»

Динамо Київ 12 Червня, 15:48 1147
Артем Франков: «Не дуже розумію, яку користь Ріанчо приносив у тренерському штабі збірної України»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про відхід одного з помічників Андрія Шевченка в московський «Спартак».
«Помічник головного тренера збірної України Рауль Ріанчо знайшов собі роботу, про яку говорилося давно: він став помічником головного тренера московського «Спартака» Массімо Каррери. Разом з Ріанчо в Білокам'яну вирушив Вісенте Гомес - він працював з молодіжною командою «Динамо», допомагав Сергію Реброву після відходу Ріанчо з «Динамо», а потім і в саудівському «Аль-Ахлі».

Чому такі зміни «під Каррерою»? За підсумками сезону «червоно-білі» вирішили розрахувати майже весь штаб, крім головного: двох асистентів і двох тренерів з фізо. У всіх у них, в першу чергу, у Романа Пилипчука, якого багато хто називав справжнім автором тріумфу «Спартака» в чемпіонаті 2016/17, геть зіпсувалися відносини з Каррерою. Хтось повинен був піти, і Леонід Федун довірився цьому італійцю, звільнивши інших.

Відверто кажучи, я не дуже розумію, яку користь Ріанчо приносив в тренерському штабі України, перебуваючи під постійним пресом чуток про відхід в Росію - то в «Ростов», то в «Рубін», де він вже працював! Деякі футболісти давно вже відгукувалися, що Андреа Мальдера і Мауро Тассотті проявляють набагато більшу активність, ніж явно поглядаючий на сторону іспанець. Ну добре - бажати удачі не будемо, в «Футболі» немає уболівальників «Спартака», - написав Франков у свіжому номері свого журналу.