«Аруна просив дитину, це – його ініціатива». Киянка стверджує, що народила від екс-динамівця

Динамо Київ 12 Червня, 20:35 5523
«Аруна просив дитину, це – його ініціатива». Киянка стверджує, що народила від екс-динамівця
Мешканка Києва Анна Косенко розповіла про роман із нігерійським екс-хавбеком «Динамо».

У цій історії занадто рано ставити крапку. Романтична складова стосунків між Анною Косенко та Аруною Лукманом, звісно ж, у минулому. Киянка стверджує, що нігерійський футболіст – батько її сина.

Сам Аруна всіляко уникає контактів із колишньою коханою. Мовчать його агенти та клуб, де Лукман продовжив кар’єру після невдалого київського етапу – литовська Паланга. І хоча інтереси матері-одиначки тепер відстоюють адвокати, справа поки що не зрушила із мертвої точки. Їхні офіційні звернення наштовхуються на цілковитий ігнор.

«Футбол 24» дізнався усі особливості цієї справи.

– Анно, коли і за яких умов ви познайомилися з Аруною?

– У той вечір мене запросили в клуб. Я не ходжу у клуби, але цього разу стало цікаво подивитися, що там буде. На барі замовила безалкогольний напій. Аруна стояв поруч і також пив безалкоголь. Мені стало цікаво: «А чому ви не вживаєте щось міцніше?» Він так засміявся – і все. Якийсь час ми не бачилися.

А потім він мені зателефонував. Припускаю, що хтось із знайомих поділився моїм номером. Якийсь час спілкувалися, придивлялись один до одного, а потім у нас зав’язалися стосунки – ми почали жити разом. Аруна взяв на себе всі обов’язки – як мужчина. Маю на увазі забезпечення продуктами, одягом і так далі.

– При знайомстві ви знали, що Аруна – футболіст?

– Ні. Але коли дізналася, мені стало дуже цікаво.

– Який це був рік?

– 2016-ий.

– Аруна запрошував вас на матчі Динамо?

– Ні, не запрошував. Але ми проводили багато часу разом. Відвідували вечірки, а друзі приходили до нас у гості.

– Чим вас підкорив цей нігерійський хлопець?

– Він мені казав, що прагне серйозних стосунків зі мною, що йому хочеться дітей. Ось це бажання сім’ї, стабільності мене і підкорило.

– Він був щедрим кавалером?

– Не особливо. Це був звичайний хлопець – нічого надзвичайного.

– У нашій країні ставлення до темношкірих – достатньо упереджене. Чи не робили спроб родичі та друзі відмовити вас від таких стосунків – мовляв, він не той, хто тобі потрібен?

– Так, робили. Казали: «Чому ти не знайдеш собі білого хлопця?» Як вам пояснити… Між нами виникла особлива енергетика, щось спільне, зв’язок (духовний, маю на увазі).

– Якою мовою ви спілкувалися?

– Англійською. З російської він знав лише кілька слів.

– Скільки часу тривали ваші стосунки і чому їх спіткав печальний фініш?

– Серйозні стосунки тривали один місяць. А закінчилися, бо Аруна зізнався, що у нього є дружина і діти. Дві доньки. Одного чудового вечора, після вечері, коли ми дивилися моду на смартфоні, він виклав ось такі шокуючі факти. А потім показував фото сім'ї, іграшок, які купує для своїх дівчаток… Це мене так засмутило. Розчарувало. Зруйнувало мій світ. Просто жахливо! Ми розійшлися і більше не спілкувались.

– Але Аруна хотів, щоб ваші стосунки тривали?

– Так. Більше того, він навіть цікавився, як я ставлюсь до того, щоб поїхати з ним в іншу країну…

– Можливо, він сповідує іслам, і для нього кілька дружин – це нормально?

– Можливо. Але я достеменно не знаю, якої релігії він притримується.

– У момент розриву Аруна вже був у курсі того, що ви – завагітніли?

– Ні.

– Невже вам не кортіло дізнатися про нього більше ще на початку стосунків? Переглянути його Instagram, інші соцмережі…

– Instagram Аруни я не бачила, але читала про нього в інтернеті, бачила його паспорт. Розпитувала про нього у наших спільних знайомих. Цікавилася попередніми стосунками, дівчатами, намагалася скласти собі уявлення про його колишнє життя. Отримала відповідь, що в Аруни були стосунки з дівчиною, але зараз у нього нікого немає – мовляв, він зовсім неодружений і є вільною людиною. Мені ж казав, що хоче стосунків зі мною. Розумієте? Я йому вірила… Бачите, як вийшло.

– Тепер Аруна знає, що ви народили дитину?

– Якщо йому дійшли листи, які я надсилала, якщо він їх переглянув, прочитав – то знає. Спробувала передати йому вісточку через знайомих, але, знову ж таки, не знаю, чи це сталося. Просила у них Skype Аруни, інші контакти, проте їх не отримала.

– У вас хлопчик чи дівчинка?

– Хлопчик. Михайло Арунович. Йому вже виповнився один рік. Чи схожий на Аруну? Так, звичайно (Усміхається).

– Хто вам допомагає виховувати сина?

– Ніхто. Офіційно – я мати-одиначка. Трішки допомагає моя мати, але вона часто хворіє. Їй самій необхідний догляд.

– У вас ще жевріє надія, що, дізнавшись про ваші проблеми, Аруна повернеться обличчям і допоможе з дитиною?

– Звичайно. Він просив дитину. Це була його ініціатива.

– Коли ви звернулися за допомогою до адвокатів і скільки часу триває процес?

– Звернулася до юристів на 24-му тижні вагітності. Тоді ж уклали договір.

– Тобто, за стільки часу – жодної реакції від Аруни?

– Так.

– Зараз ваш екс-бойфренд виступає у складі литовської Паланги. Адвокати зверталися до цього клубу?

– Так, вони надсилали туди лист. Відповіді не отримали.

– Ваші наступні кроки? Вимагатимете, щоб Аруна пройшов тест на ДНК?

– Здаватися ми не збираємось. Будемо продовжувати його пошуки. Намагатимемося до нього достукатися. Це буде нелегко, судячи з його вчинку. Навіть не знаю, чим він керувався, ось так вчинивши зі мною.

– Ваша мета – прагматична: лише гроші для дитини?

– Іншої думки у мене немає. Я чудово розумію, що таке сім’я, тож у жодному випадку не збираюся йому нічого руйнувати, а лізти у чужу сім'ю – тим паче. Але якщо вже так вийшло, то звісно – я очікую на матеріальну допомогу. Хто мені ще допоможе? Це ж наша дитина…

– Можливо, користуючись нагодою, ви хочете звернутися до Аруни прямим текстом – безпосередньо через «Футбол 24»?

– (Після тривалої паузи) Є тільки один меседж… Нехай подивиться на дитину. Це все.

ДУМКА ЕКСПЕРТА

– Спортсмени, зокрема і футболісти, – це якась катастрофа, – каже у розмові із «Футбол 24» Таліна Кравцова, адвокат керівник практики сімейного права ЮБ «ЄПАП Україна». – Щороку займаємося, в середньому, 2-3 такими справами. Ми намагаємося не доводити ці справи до публічності, у цьому немає сенсу. Проте, трапляються винятки.

Анна звернулася до нас у другій половині терміну своєї вагітності. Проблема полягала в тому, що Аруна на той момент не був працевлаштований. Ми кілька разів офіційно зверталися до його агентства, але не отримали відповіді. Потім це агентство змінило назву, тому нам довелося звертатися у нове агентство.

Згодом Анна взяла паузу – пологи, стрес і так далі. Після того, як Аруна працевлаштувався у литовській Паланзі, ми неодноразово письмово зверталися до керівництва клубу, але не отримали жодної відповіді – ані «так», ані «ні». Повний ігнор! Тож нашій клієнтці довелося зважитись на публічність – їй втрачати нічого.

Перспектива у таких випадках завжди є, тим паче, наша держава зараз дуже активно за цим стежить, і байдуже, що Аруна – не громадянин України. Він, насамперед, батько дитини. До ДНК-тесту Анна також готова – з цим проблем немає. Якщо не буде акуратної реакції з боку Аруни та його клубу, ми використаємо всі можливості, які дозволено законодавством аж до залучення Мін’юсту. Ми маємо достатньо досвіду у таких питаннях.

Навіть якщо ми прийдемо до суду – допускаємо можливість мирової угоди. Ніхто не має на меті сваритись. Для нас найважливіше, щоб у дитини офіційно був батько, щоб він сплачував аліменти та допомагав дитині.