Віктор Леоненко: «Зінченко - це другий Тимощук, який грав по десять хвилин, а з чемпіонським кубком носився найперший»

Футбол України 13 Червня, 12:50 2784
Віктор Леоненко: «Зінченко - це другий Тимощук, який грав по десять хвилин, а з чемпіонським кубком носився найперший»
Колишній нападник «Динамо» Віктор Леоненко поділився своєю думкою про гравця «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка.

- Ну ось всі пишаються, що він чемпіоном став. Але це ж другий Тимощук! Я до нього нормально ставлюся, але постійно травив. «Толік, ти грав у «Баварії» по десять хвилин, нічого не зробив для перемоги, а з чемпіонським кубком носився найперший!» Так само і з Зінченком. Я про Роналду і Мессі читаю менше, ніж про Зінченка! Таке відчуття, що його агенти все це пишуть або роблять вкидання. Це як із Євгеном Коноплянкою, якого весь світ купував! В результаті поїхав у «Севілью», а й там не грав! І ось тепер Зінченко. Так чого ж він у збірній грає так, що його штрафувати треба?! Він відбігає до центрального захисника, там отримує м'яч і починає атаку. Згадайте матч «Сіті» з «Базелем» в Лізі чемпіонів, коли вони програли, а Зінченко просто гіршим був! Він же посередньо грає, а його нахвалюють!

- Всіх просто дивує, що в команді, де зібрані вершки світового футболу, Хосеп Гвардіола вісім разів за чемпіонський сезон в АПЛ зробив ставку саме на Зінченка.

- Гвардіола просто робить ставку на молодість і перспективу. Але тут же напрошується приклад з Мілевським, який приїхав у «Динамо» молодим і перспективним, дивишся, а він вже закінчив з футболом! По тому, як Зінченко поводиться, все хі-хі, та ха-ха, у нього повинні бути амбіції. А значить треба йти з «Сіті» і постійно грати. Але я не впевнений, що він де-небудь заграє на такому рівні, як про нього пишуть.

- Він і перейшов із «Уфи» в найкращу команду Англії.

- Цей перехід, слава Богу, хороший. Але занадто багато солодкого щодо футболіста, практично не грає. Я б ніколи в житті в запасі не сидів. Ні-ко-ли! Краще б в «Стоук» попросився. Ти ж уже став чемпіоном, так доводь тепер у збірній, - заявив Леоненко в інтерв'ю «Спорт день за днем».