​УЄФА не каратиме «ПСЖ» за ФФП. Трансфери Неймара і Мбаппе не враховувалися

Світовий футбол 13 Червня, 20:20 889
​УЄФА не каратиме «ПСЖ» за ФФП. Трансфери Неймара і Мбаппе не враховувалися
Слідча палата УЄФА з фінансового контролю припинила розслідування відносно «Парі Сен-Жермен».

«Таке рішення було прийнято після детального розгляду трансферних контрактів та аналізу відповідних рахунків. Угоди відповідають правилам ліцензування та фінансового фейр-плей.

Крім того, палата прийшла до висновку, що після суттєвого коригування справедливої вартості декількох спонсорських контрактів клубу на основі оцінок, зроблених незалежними фахівцями, беззбитковість «ПСЖ» залишається в межах прийнятного відхилення протягом трьох останніх фінансових років (2015-2017).
Фінансові наслідки трансферної діяльності, починаючи з літа 2017 року і аж до нинішнього трансферного вікна, а також дотримання вимоги щодо беззбитковості на фінансовий 2018 рік будуть перебувати під пильною увагою та будуть ретельно розглянуті в найближчі тижні», – йдеться в заяві УЄФА.

Нагадаємо, «ПСЖ» влітку 2017 року придбав форварда «Барселони» Неймара за 222 мільйони євро і орендував з обов'язковим викупом за 180 мільйонів нападника «Монако» Кіліана Мбаппе.

За інформацією l'equipe, парижанам потрібно продати гравців до 30 червня, щоб уникнути проблем в наступному році. «ПСЖ» цього літа потрібно виручити за гравців 60 мільйонів євро.