14/06/2018 15:27 602

Документи щодо «платежу за Ярмоленка» передані в НАБУ

Справою щодо перерахування платежу солідарності за перехід Андрія Ярмоленка з «Динамо» у «Боруссію» Д буде займатися Національне антикорупційне бюро України.

До Національного антикорупційне бюро України надійшла заява директора чернігівської СДЮШОР «Юність» Геннадія Прокоповича з проханням почати досудове розслідування за статею 212 Кримінального кодексу – «Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)», повідомляє pravda.football.

У заяві, зокрема, йдеться про те, що в серпні 2017 року посадові особи ТОВ «Футбольний клуб Динамо (Київ)» (Україна) разом зі створеною ними ж компанією Динамо Київ (Кіпр) Лтд з метою ухиляння від сплати податків отримали від дортмундської Боруссії Д 25 млн євро за перехід Андрія Ярмоленка, проте в бюджет України не виплатили жодної копійки.

Як стверджується в листі, саме для ухиляння від сплати податків і була створена компанія Динамо Київ (Кіпр) Лтд, через яку і проходять подібні платежі, чим завдається значна шкода інтересам держави.

Також в листі повідомляється, що посадові особи київського Динамо спільно із співзасновником і керівником громадської організації «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність» Салієм нібито заволоділи платежем солідарності, який повинен був надійти на адресу СДЮШОР «Юність».

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше