Ігор Циганик про сварки з Суркісом та конфлікт із Ротанем

Динамо Київ 14 Червня, 16:12 4476
Ігор Циганик про сварки з Суркісом та конфлікт із Ротанем
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик розповів про робочі конфлікти та корумпованість футбольних структур.
«У мене було дуже багато сварок із президентом «Динамо». Напевно, я ні з ким так не сварився, як з Суркісом. Правда і не мирився ні з ким так часто, як з Ігорем Михайловичем. Ми знайомі 15 років. Коли я прийшов на УТ1, я був прив'язаний до «Динамо». Об'їздив весь світ із київським клубом і збірною України. Ми спілкувалися з Суркісом до «Профутболу» і будемо спілкуватися після.

Чи є корупція у ФІФА? Корумпованіших і закритіших організацій, ніж футбольні - немає. Проконтролювати грошові потоки у футбольних організаціях практично неможливо. Вони створили таку систему, що стали непідвладними жодним іншим системам. Якщо, умовно кажучи, Президент України захоче звільнити президента ФФУ - він не зможе цього зробити. Бо відразу ФІФА та УЄФА накладають штрафні санкції за втручання держави у футбольну діяльність. Було кілька таких спроб, але відразу УЄФА забороняє грати збірній у міжнародних змаганнях та виключає клуби з єврокубків. Це практично диктатура та авторитаризм.

Чи ображаються футболісти за критику? Я багато разів пересварився та перемирився з усіма. Вони ображаються. Часто телефонують та запитують: «Навіщо ти так, ми ж друзі». Ми друзі, але у тебе є своя робота, а у мене своя.
Був один неприємний випадок із Ротанем, якого я дуже поважаю. Він подзвонив і попросив не ставити в ефір один матеріал. Я сказав, що ми друзі, але я так не можу. Що за матеріал? Епідоз того, як Руслан навмисне наступив судді ззаду на ногу. Цього ніхто не помітив, але помітила наша камера», - розповів Ігор Циганик в програмі «От души в душу».