​Ось що відчуває гравець, коли пропускає ЧС через травму

Світовий футбол 14 Червня, 17:41 1049
​Ось що відчуває гравець, коли пропускає ЧС через травму
Лист, від якого стане сумно всім.

Франк Фабра мав стати основним лівим захисником збірної Колумбії на чемпіонаті світу. Але незадовго до вильоту на турнір він порвав передні хрестоподібні зв'язки лівого коліна, і його мрія зруйнувалася.

Після цього він написав дуже потужний і емоційний пост в Instagram:

«Мрія дитини з маленького містечка Нечі (Колумбія), того самого, що бігає босоніж по вулицях. Ту дитину, яку пробирає до мурашок гра Хуана Куадрадо і Хамеса Родрігеса, сейви Давіда Оспіни, справжні машини в центрі поля - Абель Агілар і Карлос Санчес, проходи Суньїга, Сантьяго Арьяса і Пабло Армеро на минулому чемпіонаті світу. Дитину, яка мріє стати частиною цього турніру.
Я боровся, працював над собою, намагався стати краще і додавав день за днем, поки не опинився серед них. Зараз моє серце розбите на п'ятдесят мільйонів осколків. Я вже стою під дверима, що відокремлює мене від моєї мрії. В одному кроці від неї. Моїй душі боляче!
Але в мені є віра, сильна віра - Бог, який робить мене щасливим і гордим собою. Господь, що дав мені сили дійти сюди з того самого містечка. Я стану сильнішим, тому що переді мною є приклад Фалькао, який подолав усі проблеми. Радамель знав, як вийти з цієї ситуації, і зміг.
Дякую сім'ї, що завжди підтримує мене, моїй дівчині, друзям, всьому персоналу збірної. Всьому складу команди, які покажуть себе у всій красі на ЧС-2018, тому що вони заслуговують на це. Вони живуть цим чемпіонатом. Я хочу сказати про тисячі речей, але словами це не описати.
Дякую за слова підтримки і благослови вас всіх.
Мрія все ще зі мною і Господь - мій шлях, і мій провідник».Франку 27 років, на минулому чемпіонаті світу він не грав. Більш того - він вперше потрапив до збірної лише в 2015-му.