Че Че: «Я поговорив з Даніло Сілвою і зрозумів, що перехід в «Динамо» буде правильним вибором»

Динамо Київ 14 Червня, 19:08 2381
Че Че: «Я поговорив з Даніло Сілвою і зрозумів, що перехід в «Динамо» буде правильним вибором»
Новачок «Динамо» Че Че попрощався зі своїм колишнім клубом і відправився в Україну.

Че Че подякував керівництву, гравцям та вболівальникам «Палмейраса» перед від'їздом в «Динамо» - повідомляє офіційний сайт бразильського клубу.

«Я щасливий, що одного разу на мене, який був практично ніким, звернув увагу такий клуб, як «Палмейрас», - сказав новобранець «Динамо» на прощальній прес-конференції.

- Не стану говорити, що я вже став кимось значним, але серйозно виріс, як гравець, в цій команді. Озираючись назад, я згадую тільки хороше, і моя любов до команди залишиться назавжди. Це дуже зворушливо, але настав момент, коли я повинен прийняти новий виклик - виступати в Європі.

У мене не було мети будь-що покинути «Палмейрас», але коли надійшла пропозиція від «Динамо», я поговорив з Даніло Сілвою, який пояснив мені, чому він сам свого часу перейшов в київську команду, і зрозумів, що це буде правильний вибір ».

Че Че, який виступав за «Палмейрас» два сезони (112 матчів, 5 голів і титул чемпіона Бразилії), підписав з «Динамо» п'ятирічний контракт і буде грати в складі київської команди під номером 6.