Збірна України серед ветеранів перемогла гостей із Грузії

Збірна України 16 Червня, 23:27 1018
Збірна України серед ветеранів перемогла гостей із Грузії | 19-27
16 червня на «Арені Львів» збірні ветеранів України та Грузії провели товариський поєдинок, який закінчився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Матч на львівському стадіоні став уже четвертим між цими командами за останні два роки. І головне в подібних зустрічах — не рахунок на табло, а товариський характер ігор, переконаний президент ФФУ Андрій Павелко.

«Наша команда рада вітати братів-грузинів на українській землі. Я впевнений, що такі матчі слугують зміцненню стосунків, і переконаний, що ця гра стане далеко не останньою», — відзначив Андрій Павелко.

Президент Асоціації ветеранів футболу України та організатор збірної України серед ветеранів Олег Собуцький також наголосив на дружніх стосунках двох збірних та важливості проведення подібних зустрічей.

«Ми вже вчетверте за нетривалий час граємо проти грузинів. Радий, що наші шановні друзі прийняли тепер уже запрошення синьо-жовтих зіграти у Львові», — сказав Олег Собуцький.

Головний тренер збірної Грузії Александр Чивадзе відзначив гостинність українців.

«Звісно, матчі проти збірної України завжди для нас принципово товариські (усміхається). Ми завжди раді грати проти вашої команди. Бажаю основній збірній пробитися на Євро-2020 і зустрітися з нами у фіналі», — сказав наставник гостей.

Після урочистостей перед грою футболісти української збірної серед ветеранів вручили м’ячі з автографами від національної команди воїнам-учасникам АТО.

Що ж стосується безпосередньо матчу, то активніше стартували гості, які декілька разів виходили у позиційні атаки, але чи не перший момент українців призвів до взяття воріт.

На 12-й хвилині передачу Віталія Косовського з лівого флангу головою замкнув Олександр Косирін. Синьо-жовті були активнішими і змогли заробити пенальті — на 26-й хвилині Косирін впав у штрафному майданчику грузинів, але В’ячеслав Шевчук не реалізував 11-метровий. Забити вдруге українцям вдалося лише під кінець першої половини поєдинку за відпрацьованим сценарієм: асистент — Косовський, м’яч на рахунку Косиріна. 2:0.

На початку другого тайму синьо-жовті забили втретє, але рефері зафіксував офсайд. Трохи згодом небезпечно пробивав Олег Собуцький — м’яч просвистів над дев’яткою.

Міхаїл Мазіашвілі відповів своїм пострілом, але майстерність проявив Юрій Вірт, який парирував небезпечний удар. Утім, уже на 50-й хвилині Александр Амісулашвілі скоротив відставання грузинів: п’ятий номер гостей ефектно закрутив м’яч за комірець українському голкіперу.

На 60-й хвилині Георгій Ревазішвілі небезпечно пробивав зі штрафного майданчика українців, але йому трохи забракло влучності. Гості відчули впевненість і почали зустрічати господарів біля їхнього штрафного, створивши декілька гострих моментів. Синьо-жовті побігли в контратаку, і Олег Шелаєв вийшов сам на сам та спробував перекинути голкіпера грузинів Георгія Ломая, але трохи схибив.

Інтрига зникла лише на 70-й хвилині: Юрій Максимов разом із Олегом Собуцьким вийшли на воротаря гостей, і Собуцький зробив рахунок 3:1.

Товариський матч. Збірні серед ветеранів (два тайми по 35 хвилин)

Україна — Грузія — 3:1 (2:0)

Голи: Косирін (12, 34), Собуцький (70) — Амісулашвілі (50).

У складі збірної України на поле виходили: Рева, Вірт, Федоров, Єзерський, Шершун, Маркевич, Косовський, Шевчук, Попов, Шелаєв, Цихмейструк, Павелко (к), Олександр Венглинський, Собуцький, Нагорняк, Косирін, Ващук, Оксимець, Самойлов, Максимов.

Слід додати, що гості з Грузії запросили українську збірну до себе на наступну зустріч взимку.