​Бразилія — Швейцарія. Прогноз Олексія Андронова

Світовий футбол 17 Червня, 12:59 942
​Бразилія — Швейцарія. Прогноз Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов зробив прогноз на матч Бразилія — Швейцарія першого туру групового етапу ЧС-2018.

— Один з головних фаворитів чемпіонату світу починає свій шлях на турнірі. А на мій погляд, Бразилія – головний фаворит ЧС-2018. Мені здається, що Бразилія бачить перед собою приклади Франції, яка показала непереконливу гру, але хоча б виграла, Аргентини, котра не показала нічого, та Іспанії, яка виступила досить сумнівно. В неділю ще можна буде побачити Німеччину.

Думаю, що бразильці в будь-якому випадку дуже серйозно готові. Мені взагалі здається, що по підготовці ця команда випереджає всіх на рік. Тіте визначився зі складом ще восени і вже потім награвав його.

Не знаю, як закінчиться матч зі Швейцарією. Все-таки Швейцарія – дивна команда, яка грає сильніше сама, чим краще у неї суперник. Але я думаю, що найкраща ставка тут – «індивідуальний тотал Бразилії більше 2 м'ячів. Коефіцієнт – 1,99. Вже точно, думаю, що Бразилія не обмежиться одним м'ячем. Така моя порада.