Ігор Суркіс про свої уподобання на Чемпіонату Світу 2018

Динамо Київ 17 Червня, 19:40 2097
Ігор Суркіс про свої уподобання на Чемпіонату Світу 2018
В ексклюзивному інтерв'ю, час для якого президент «Динамо» знайшов, зрозуміло, лише між трансляціями двох матчів Чемпіонату Світу, він розповів оглядачеві «СЕ» в Україні» як про свої уподобання на цьому турнірі.

- Неминуче в ці дні запитання: за кого ви вболіваєте на старті Чемпіонаті Світу?

- Ні за кого конкретно. Хочу отримати задоволення від красивого футболу - і окремі матчі на початку турніру цілком виправдали очікування. Аргентина не зломила опір Ісландії, Португалія з Іспанією видали очікувано яскравий спектакль з Кріштіану Роналду в головній ролі.

Намагаюся не пропускати жодної гри світової першості - і отримую насолоду вже від того, що можу дивитися цікаві матчі, не віддаючи перевагу будь-якій зі сторін. Це під час поєдинків за участю близьких мені команд - «Динамо» чи української збірної - тиск просто зашкалює. А зараз перед телевізором можу повністю розслабитися.

- Але якби ставили на переможця турніру - кому б віддали перевагу?

- Не всіх фаворитів поки бачив в справі, але французи насилу вирвали перемогу, аргентинці втратили очки... Хотілося б подивитися, як стартують бразильці і німці (ця розмова відбулася до недільних матчів Бразилія - Швейцарія та Німеччина - Мексика. - прем. ред.), але поки краще виглядають іспанці. Португальці справляють враження команди одного футболіста. Але футболіста, безперечно, геніального ...

Повністю інтерв'ю Ігоря Суркіса читайте на нашому сайті в понеділок.