Артем Франков: ​«Вам не здається, що доля «Золотого м'яча» таки прояснилася?»

Світовий футбол 18 Червня, 15:05 958
Артем Франков: ​«Вам не здається, що доля «Золотого м'яча» таки прояснилася?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився своїми враженнями від найбільш результативного поки матчу на ЧС-2018 між збірними Португалії та Іспанії (3:3).
«Вам не здається, що доля «Золотого м'яча» таки прояснилася і рахунок буде 6:5 без всяких Салахів? Втім, слід дочекатися найбільш доленосного для України поєдинку другого туру ;-) і тільки потім починати охати. Якщо знадобиться.

А чого всі так скачуть навколо хет-трику Роналду? У людини свято, ось він і літає. Адвокати Крішті за 20 мільйонів євро з хвостиком відмазали його від іспанського правосуддя, тепер зірка «Реала» не сяде у в'язницю за несплату податків! Тюрма, звичайно, іспанська, підвищеної комфортабельності, з сильними внутрішніми футбольними змаганнями, але щось підказує: Роналду туди не дуже хотілося.

Мерзотники все ж ці піренейці. Рідкісні! У донецькому півфіналі Євро-2012 вони обидві години тачку возили без найменшого результату, а Роналду запоров мало не єдиний момент корявим ударом... Ні б нам таке видовище, як у п'ятницю - приречене на золоті букви й історію!

Хоча - перебільшив. Явно. Матч, звичайно, був хороший, але як же відчувалося, особливо в кінцівці, що він не «горловий», не на виліт, що суперники, за великим рахунком, можуть втратити лише траєкторію по мундіалю... Адже вони вже подивилися матч Марокко - Іран і оцінили рівень конкурентів.

Після фолу Дієго Кости на Пепе (а ти не симулюй нокаут, бразильський лузітанин!) Питання по VAR спалахнули з новою силою. Матч Франція - Австралія виступив прекрасним вогнегасником.

Єдиного форварда у іспанців грає - і не тільки грає, але забиває абсолютно не іспанські голи! - натуралізований бразилець Дієго. Бразилець. В Іспанії. Покажіть мені того, хто вважає, що бразильці не потрібні збірній України. «Де він, де, невже його немає?» - написав Франков у свіжому номері журналу «Футбол».