Артем Франков: «Мораєс виставив «Динамо» нездійсненні умови»

Динамо Київ 18 Червня, 16:03 1849
Артем Франков: «Мораєс виставив «Динамо» нездійсненні умови»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував перехід 31-річного бразильського форварда Жуніора Мораєса з київського «Динамо» в донецький «Шахтар».

Що стосується Жуніора Мораеса.

1. Ми всі прекрасно розуміємо, що «матеріальна», тобто законна сторона питання не порушена. Вільний агент, підписаний «Шахтарем», за півроку до закінчення контракту «Шахтар» мав право вступати з ним в переговори.

2. Залишається сторона моральна, і ось тут трохи не вистачає інформації. Пам'ятайте, як навесні спалахнуло з приводу контактів Мораеса з «Шахтарем» і його появ в готелі «Опера»? Тоді і Мораес (відкрито), і «Шахтар» (закрито) інформацію про попередню угоду спростували. Слід розуміти, що лукавили або повернулися до переговорів тільки зараз? Як би там не було, при такому переході як мінімум легкий запах смороду неминучий. Реакцію фанатів боюся уявити.

2а. Навесні Мораес не тільки просив мільйон підйомних, але і клявся всіма святими, що контрактів з «Шахтарем» не було.

3. Як би там не було, Мораес, вважаю, знав, на що йшов. Особливо зі словами, що він мало не з дитинства (завжди!) Мріяв грати саме за «Шахтар» (прямий висновок - а раніше він мучився і томився).

4. Я був про нього набагато кращої думки. Все-таки подібний перехід ... Ні, не можу. Не можу голосно засуджувати, але і прийняти це - вище сил. Тим більше на старому місці йому пропонували цілком смачний контракт, але він свідомо виставив такі умови, які не можна було виконувати, - написав Франков в своїй конференції.