Сергій Ребров: «Не вважаю, що Мораєс - топ-гравець «Динамо»

Динамо Київ 19 Червня, 10:59 1962
Сергій Ребров: «Не вважаю, що Мораєс - топ-гравець «Динамо»
Колишній наставник «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перехід Жуніора Мораєса в «Шахтар».

- Футболістові самому вирішувати, переходити з однієї команди в іншу або не переходити. Я сам переходив з «Шахтаря» в «Динамо», але тоді були трохи інші часи. Не вважаю, що Мораєс топ-гравець «Динамо», щоб говорити про те, що ключовий футболіст «біло-синіх» переходить в «Шахтар». Це його рішення. Напевно, це трошки боляче для уболівальників, але Жуніор перейшов як вільний агент. Всі моральні сторони цього питання вирішувати йому.

- Три місяці тому Мораєс підписав попередній контракт із «Шахтарем», але запевняв президента «Динамо» і головного тренера, що нічого не підписував...

- Можу додати, що це не дуже красиво по відношенню до людей, які з ним працювали і в нього вірили.

- Із «Динамо» пішов Мораєс. На черзі Мбокані та Хльобас. Від відходу цих виконавців столичний гранд виграє або програє?

- Скільки Хльобас зіграв матчів у минулому чемпіонаті? У футболістів закінчуються контракти, не варто говорити, що вони йдуть, як ніби у них були другорядні договори. Вирішувати самим гравцям, йти чи залишатися. У них закінчилися угоди з «Динамо» і вони вирішили не продовжувати співпрацю. Думаю, що «Динамо» це та команда, яка знайде заміну будь-якому виконавцеві. Упевнений, що зараз кияни активно працюють на трансферному ринку і команда не повинна постраждати від відходу цих гравців, - розповів Сергій Станіславович в інтерв'ю Footboom.