Андрій Шахов: «У разі придбання Карлоса Лопеса «Динамо» доведеться міняти стиль гри в атаці»

Динамо Київ 19 Червня, 11:34 2124
Андрій Шахов: «У разі придбання Карлоса Лопеса «Динамо» доведеться міняти стиль гри в атаці»
Відомий журналіст прокоментував інтерес київського «Динамо» до форварда «Вісли» Карлоса Лопеса (Карлітоса).
«Я вам скажу, що Карлос Лопес реально хороший. У чому може бути головна проблема? Він за стилем схожий на Лукаса Переса, який в «Динамо» перейшов із «Карпат» і не заграв, після чого блищав у «Депортіво», не блищав у «Арсеналі» і т.д. Більш того, мені Карлос подобається значно більше Лукаса часів «Карпат»! Він невисокий, кремезний, швидкий, технічний. Він у «Віслі» всі стандарти з правої ноги виконує, граючи єдиного центрфорварда.

Але в «Динамо» звикли робити ставку на форвардів, які за своєю суттю не є швидкісними, а силовиками. На таких, як Мбокані або Бєсєдін. Тобто в разі покупки Лопеса «Динамо» доведеться міняти стиль гри в атаці. Інакше не варто городити город, бо Лопес перетвориться в нового Раффаеля, Переса і т.д. Чи готова до цього команда, чи готовий до цього тренерський штаб? Я б хотів бачити Карлоса в Києві, але якщо тренери не готові перебудовуватися та перебудовувати, то сенсу в покупці немає», - зазначив Шахов на своїй сторінці у Facebook.

Раніше повідомлялося, що «Вісла» готова відпустити нападника в інший клуб, а також про те, що реальним претендентом на гравця є загребське «Динамо».