Віктор Леоненко - про перспективи Дегтярьова в «Динамо»

Динамо Київ 19 Червня, 11:56 3535
Віктор Леоненко - про перспективи Дегтярьова в «Динамо»
Футбольний експерт Віктор Леоненко оцінив для 1927.Kiev.ua перспективи екс-форварда ФК «Полтава» залишитися в столичному клубі.
- Бажаю Дегтярьову удачі, щоб у вдало пройшов перегляд. Перша ліга, все-таки, не Прем'єр-ліга, це по-перше. По-друге, це Динамо. Якщо він слабенький психологічно, то йому потрібно витримати натиск, що Динамо - це суперклуб і завжди перша команда. Тільки через це новачок може перегоріти.

Динамо, як і Шахтар, грають на одній половині поля. Йому буде простіше. Якщо ще й забивати буде - взагалі чудово. В принципі, в Прем'єр-лізі грають такі ж самі діти, як в Першій лізі. Глянути на Сталь, Чорноморець - такі ж самі діти бігають.

Думаю, що Дегтярьов залишиться в Динамо. Головне, щоб слухав старших. Тим більше, Хацкевич вміє знаходити спільну мову і гравцями. Він це довів, коли повернув практично всіх, кого вигнав Сергій Ребров. Крім, Макаренка, якого, як я розумію, Ігор Михайлович трішки обматюкав, забувши про дипломатію, коли той не став контракт підписувати. Це я стерпів би, а Євген взяв і поїхав. І непогано себе почуває в Бельгії.

Так що, зважаючи не те, що у киян зараз немає форвардів, крім Бєсєдіна, то і Дегтярьов підійде.

Розмовляв Микола Тимощук