Павелко провалив чергову обіцянку: ФФУ не закупила медобладнання для військового госпіталя

Футбол України 19 Червня, 12:03 968
Павелко провалив чергову обіцянку: ФФУ не закупила медобладнання для військового госпіталя
Президент ФФУ Андрій Павелко провалив обіцянку про те, що закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії, де пацієнти Головного військового клінічного госпіталю безкоштовно проходитимуть діагностику з використанням новітнього обладнання.

Таку обіцянку він дав 14 жовтня 2016 року, нагадує «Слово і Діло».

«Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України відкрили в Головному військовому клінічному госпіталі кімнату реабілітації. Федерація футболу України регулярно навідує там воїнів АТО, які були поранені, захищаючи цілісність і суверенітет нашої батьківщини. Під час минулого відвідування керівництво госпіталю звернулося з проханням облаштувати й відремонтувати кімнату реабілітації, що ми й зробили. В майбутньому ФФУ закупить медичне обладнання для діагностичної лабораторії в рамках спільного проекту НУФ ВСУ, проекту Інституту футболу, де пацієнти госпіталю безкоштовно проходитимуть діагностику з використанням новітнього обладнання», – написав Павелко на своїй сторінці в Facebook.

У червні 2018 року начальник Головного військового клінічного госпіталю Казмірчук повідомив, що медзаклад не отримав обладнання для діагностичної лабораторії від ФФУ. Щоправда, до госпіталю надійшли витратні медичні матеріали, рентгенівські трубки та інше на суму понад 2 млн грн. Також розглядається можливість використання госпіталем фізіотерапевтичного обладнання, яке розміщене в Національному університеті фізичного виховання і спорту.

Нардеп Павелко провалив обіцянку про те, що ФФУ закупить медобладнання для діагностичної лабораторії, де пацієнти Головного військового клінічного госпіталю безкоштовно проходитимуть діагностику з використанням новітнього обладнання.

Однак пацієнти госпіталю, незважаючи на обіцянку Павелка, поки що не можуть безкоштовно проходити діагностику на новітньому обладнанні.

Згідно з моніторингом «Слова і Діла», Павелко дав 28 обіцянок, з яких 9 виконав, а 6 – провалив.