Володимир Маханьков: «Кожного дня виходжу на тренування тільки з думкою заробити місце у складі»

Динамо Київ 19 Червня, 14:18 863
Володимир Маханьков: «Кожного дня виходжу на тренування тільки з думкою заробити місце у складі»
Голкіпер київського «Динамо» Володимир Маханьков після виходу з відпустки відповів на запитання журналістів.

- Сьогодні перший робочий день, команда вийшла з відпустки, проходить традиційне медичне обстеження у клініці «Борис». З яким настроєм сюди прийшли, чи раді бачити хлопців, лікарів?

- Звичайно, сьогодні першим прийшов. Прокинувся рано, у відпустці довго спав, а тут ноги самі потягнули. Хочеться вже швидше включитися в роботу, сьогодні увечері вже буде перше тренування. Звичайно, скучив за всіма. Цікаво, обговорюємо, хто як провів відпустку. Сьогодні зберемося, почнемо включатися в роботу і будемо готуватися до сезону.

- Що думаєте про воротарську конкуренцію? Зараз на цю позицію в «Динамо» п'ять чоловік, ви напевно замислюєтеся про це...

- Звичайно. У «Динамо» на всіх позиціях хороша конкуренція. Звичайно, я трохи молодше, але тут вже ніхто не дивиться на вік, потрібно показувати результат. Буду працювати, намагатися завойовувати своє місце під сонцем.

- Ви були основним воротарем в U-21 у минулому сезоні, зараз, вочевидь, поїдете на збір. Чи розраховуєте добре себе проявити, щоб зарекомендувати себе перед тренером?

- Поки ще невідомо, хто поїде, а хто не поїде на збір. Зараз буде підготовка у Києві. Звичайно, я кожного дня виходжу на тренування тільки з думкою заробити місце собі та доводити, тримати цей рівень. Звичайно, прикро, що ми у чемпіонаті U-21 посіли друге місце, все вирішувалося в останньому турі. Це футбол. У минулому сезоні ми програли. Але зараз новий сезон, чистий аркуш, тож будемо намагатися досягти позитивних результатів на всіх фронтах.

- З Хацкевичем або Михайловим вже була якась розмова?

- Ні, в кінці сезону спілкувалися. Сьогодні зберемося на базі, у нас, напевно, буде якесь зібрання, особисті бесіди, можливо, подивимося. Ще жодних розмов не було.

- Як ви провели відпустку? Чи встигли відпочити? Де були, що бачили цікавого, які враження отримали?

- Перші дні відпустки перебував у Києві, потрібно було в університеті закрити сесію, у мене були іспити. Впорався з навчанням, і потім поїхав на десять днів у Туреччину, був із друзями. Набрався сил - і ось уже останні 10-12 днів я перебуваю в Києві, потихеньку готуюся до сезону, виконую ту роботу, яку дали нам тренери.

- Важка робота?

- Стандартна: пробіжка, робота на стабілізацію, підтримую тонус м'язів.

- За грою воротарів на чемпіонаті світу слідкуєте?

- Звичайно, дивлюся всі матчі, ще жодного не пропустив. Зараз, напевно, буду пропускати, тому що тренування будуть у вечірній час. Звичайно, чемпіонат світу - це турнір, де зібрані великі майстри. Цікаво спостерігати за дуже хорошими матчами. Зараз можу виділити воротаря збірної Мексики Гільєрмо Очоа, він провів фантастичний матч із німцями. Звичайно, дуже цікаво дивитися, вчитися.

- Гра яких воротарів вам імпонує, хоча б серед тих, хто грає на чемпіонаті світу?

- Якраз того, чия гра імпонує, на чемпіонаті світу немає. Найбільше подобається словенець Ян Облак. Для мене він зараз найсильніший у світі. Звичайно, дуже подобається Давід Де Хеа, незважаючи на цю безглузду помилку, він все одно для мене - один із кращих. Для мене №1 у світі - Ян Облак.

- За яку команду вболіваєте на чемпіонаті світу?

- Немає якихось переваг. Дуже подобається збірна Франції, я б виділив їхню гру, звичайно. Бельгійці вчора провели потужний матч. Цікаво дивитися, в збірних підбір футболістів божевільний, всі грають у топ-чемпіонатах. Навіть не можна передбачити фаворита.

- Ваш колега по амплуа Олександр Шовковський написав книгу...

- Так, учора придбав, сьогодні почну читати - потім вже зможу поділитися своїми враженнями. Спілкувався з хлопцями, Макс розповідає, що дуже цікава, захоплююча книга, він теж читає зараз. Думаю, всі мої колеги та друзі по воротарському цеху читають цю книгу.