Алібеков: «Динамівські вболівальники не в захваті від того, що Мораєс перейшов саме в «Шахтар»

Динамо Київ 19 Червня, 17:25 1138
Алібеков: «Динамівські вболівальники не в захваті від того, що Мораєс перейшов саме в «Шахтар»
Півзахисник «Динамо» Ахмед Алібеков оцінив свої перспективи в київському клубі.

— Настрій хороший, скучив за футболом, хочеться вже, нарешті, відновити тренування. Тим більше, що в цьому році часу на відпочинок було трохи більше звичайного. Де відпочивав? Був спочатку в Туреччині, а потім відпочивав разом з батьками.

— За підсумками другої половини минулого сезону з'явилося відчуття, що ти став ближче до основного складу «Динамо»?

— В якійсь мірі, так. Адже мене перевели тренуватися з першою командою. При цьому мені надавали ігровий час в офіційних матчах «Динамо» - як в чемпіонаті України, так і в Кубку України. Приємно, що тренери дають мені шанс. Буду і в новому сезоні намагатися виправдовувати їхню довіру.

— Якась підсумкова розмова з Олександром Хацкевичем після закінчення сезону була?

— Ні. В кінці сезону я більше спілкувався, на жаль, з лікарями - через травму. А розмова з головним тренером, думаю, відбудеться найближчим часом.

— Чого очікуєш від майбутніх зборів?

— Збори - це звичайна справа. Тут важливо одне: зробити все від себе залежне, щоб команда якомога краще підготувалася до сезону. Також важливо і свої кондиції вивести на необхідний рівень.

— Ти для себе ставиш якийсь крайній термін, до якого ти будеш готовий перебувати в ролі футболіста з найближчого резерву, а після якого, якщо до того часу не вийде пробитися в основу, будеш уже роздумувати про доцільність відходу в оренду, щоб мати постійну ігрову практику?

— Чесно кажучи, про це поки навіть не замислювався. Всі мої думки - якісно тренуватися і намагатися якомога частіше виходити на поле у складі першої команди «Динамо». Головне - проявляти себе в тренувальному процесі і матчах, а там вже рішення буде за тренерами.

— Як тобі останні трансферні новини «Динамо»? Придбання Че Че, перехід Мораєса в «Шахтар»...

— Трансфери - це теж, як і збори, звичайна справа для міжсезоння. Так, динамівські вболівальники не в захваті від того, що Мораєс перейшов саме в «Шахтар». І в футболі, звичайно, незвично, коли гравець переходить в стан головного суперника своєї команди. Але це вибір Мораєса. Нічого, крім цього, тут я сказати не можу.

— За чемпіонатом світу стежиш?

— Звичайно! Як можна не стежити за чемпіонатом світу? Подобаються збірні Англії, Бразилії. Іспанцям і португальцям теж симпатизую.

— Хто з футболістів, які виступають на твоїй позиції, імпонують тобі найбільше своєю грою на чемпіонаті світу?

— Де Брюйне, Модрич. Дуже подобається, як вони грають. Але і Неймара не назвати я не можу, куди ж без нього. (Посміхається). Також непоганий Коутіньо. А взагалі, багато хороших футболістів, хороші матчі. Є, що подивитися на цьому чемпіонаті світу.

— Хто стане чемпіоном світу?

— Мені здається, або Бразилія, або Іспанія.